Lietuvos naujienos - Sveikata - 2019-07-12

Kaip pagerinti miego kokybę?

Kai renkamės naują lovą savo miegamajam,  didžiausią įtaką pasirinkimui turi lovos išvaizda. Žinoma, kreipiame dėmesį ir į funkcionalumą, kainą ir kitus svarbius dalykus, bet jei lovos išvaizda netiks prie kambario stiliaus, tuomet net pati funkcionaliausia lova nebus tinkama. Su lova kaip ir viskas aišku, jei ji tinka ir patinka ir galime sau leisti, tuomet perkame ir naudojame. Bet kaip daryti su čiužiniu ? Juk šiuo metu galima išsirinkti iš visiškai skirtingų modelių, čiužinių kainos taip pat gali skirti kartais, o prie kiekvieno čiužinio randame išskirtus privalumus.

Viena svarbiausių čiužinio savybių – minkštumas. Kyla klausimas, kaip išsirinkti čiužinį, kad jis nebūtų nei per minkštas nei per kietas ? Siūloma minkštumą rinktis atsižvelgiant į miegančiųjų svorį bei ūgį. Kuo sunkesnis žmogus, tuo kietesnį čiužinį vertėtų rinktis. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo žmogaus įpročių. Vertėtų iš karto nusistatyti, kokio tipo čiužinio ieškote. Jei ieškomas čiužinys dviems žmonėms, tuomet reikia suderinti poreikius ir rinktis abiems žmonėms tinkamą variantą. Šiame kataloge https://pigu.lt/lt/ciuziniai galite įsitikinti, kad egzistuoja skirtingi čiužinio kietumo žymėjimai.

Kokio tipo čiužiniai geriausi ? Į šį klausimą vieno atsakymo taip pat nėra. Pastaruoju metu daugelis renkasi viskoelastinius čiužinius, nes juose  nėra spyruoklių, jie pagaminti iš skirtingų tankių ir spūdumų viskoelastinių putų. Šios technologijos čiužiniai itin gerai prisitaiko prie kūno linijų ir garantuoja gerą poilsį. Spyruokliniai čiužiniai taip pat išlieka populiarūs. Rinkdamiesi skirtingas spyruokles galime išgauti skirtingą kietumą, skirtingą čiužinio aukštį. Dar gaminami putų poliuretano čiužiniai. Juos galima nusipirkti labai palankia kaina. Ir nors čiužiniai yra visai neblogi, bet tikrai nėra ilgaamžiai.

Tiesą pasakius, taisyklės, pagal kurią galima būtų nuspręsti, koks čiužinys pats geriausias, nėra. Vertėtų pasižiūrėti, koks čiužinys patinka labiausiai. Ir jokiu būdu nesivadovaukite principu, kad kuo brangesnė prekė, tuo labiau tiks. Lovų bei čiužinių palankiomis kainomis galite rasti čia: https://pigu.lt/lt/lovos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: