Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi: „Žinau, ką renku“ kviečia į priešrinkiminius debatus Panevėžio mieste (savivaldybėje)

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ bei Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis Stalas“ vasario 11 d. 14 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje organizuoja kandidatų į mero postą debatus. Panevėžio miesto gyventojai kviečiami nemiegoti prieš rinkimus ir tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus kandidatams į merus.

„Žinau, ką renku“ bei Panevėžio „Apskritasis Stalas“ veikia nešališkai, tad debatuose kviečiami dalyvauti visi kandidatai į merus. Debatus moderuos LRT Tyrimų skyriaus žurnalistė Jurgita Čeponytė.

Artėjant 2023 m. savivaldos rinkimams Panevėžio miesto savivaldybės gyventojai galės rinktis net iš 9 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

„Norint išsirinkti labiausiai tinkamą kandidatą užimti mero postą reikia pasiruošti – sugalvoti bent 3 argumentus, kodėl už jį balsuoju, tad viskas prasideda nuo pasiruošimo. Kaip sakoma: „kaip pasiklosi, taip išsimiegosi“, – sako „Žinau, ką renku“ mentorė Miglė Palujanskaitė.

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra Jums tinkamiausias, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į merus diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Jums, kurie bus įrašyti.

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. 2023 m. iniciatyvos veiklą įgyvendinti padeda Aktyvių piliečių fondo projektas, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.
Taip pat renginys yra Jaunimo reikalų agentūros prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Jaunimo dalyvavimo ir atstovavimo stiprinimo projekto „PAS su Panevėžio jaunimu!“ veikla.

Daugiau informacijos apie renginį: kandidatų į Panevėžio miesto merus debatai (ARBA: galima dėti nuorodą: https://www.facebook.com/events/539395404625926)


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: