Kaip pasirinkti dviračių laikiklius savo automobiliui?

Kad ir kaip smagu būtų atsinešti dviratį į kitą ekskursiją po atviru dangumi, negalite jo supakuoti į bagažinę, kitaip turėsite mažiau arba visai neturėsite vietos svarbiausiems daiktams vežtis. Vietoj to turėsite naudoti dviračių laikiklį, o pasirinktas dviračio stovas gali skirtis tarp sklandaus gabenimo ir judėjimo, dėl kurio apskritai liksite nusivylę automobilio įbrėžimais ir dažų nulupimais. Kaip užtikrinti, kad dviračių laikiklis, kurį ketinate įsigyti, yra tinkamo tipo ar modelio? Į kokius veiksnius reikėtų atsižvelgti prieš perkant? Kaip tiksliai žinote, ar dviračio laikiklis iš pradžių bus pjaunamas? Štai viskas, į ką reikia atsižvelgti perkant dviračio laikiklį, kad pirmą kartą pirktumėte teisingai.

Dviračių stovo pirkimo vadovas: kaip išsirinkti geriausią automobilio laikiklį. Pagalvokite apie savo dviračio stovo tipą. Tinkamo dviračio laikiklio pasirinkimas prasideda nuo naudojamo stovo tipo nustatymo. Matyt, internete jau yra daug atsiliepimų ir nuomonių apie dviračių laikiklius automobiliams. Pavyzdžiui, galite peržiūrėti geriausias dviračių stovų apžvalgas BikesHaven – dviračių tinklaraštyje, skirtame dviratininkams, norintiems pakelti dviračių sportą į kitą lygį.

Prikabinimo laikikliai. Galima įsigyti su dėklo ir stiebo tipo laikikliais ir sukonstruoti taip, kad būtų galima pritvirtinti prie automobilio vilkties. Su aukščiausios kokybės funkcijomis, tokiomis kaip lengva konstrukcija, įmontuoti užraktai ir remonto stovai, prikabinimo laikikliai yra neabejotinai universaliausi dviračių laikikliai šiuo metu rinkoje. Jums patiks saugus šių nešiklių tvirtinimas. Kitaip tariant, jie turi saugų užrakinimo mechanizmą, kuris pritvirtina stovą prie transporto priemonių, o dviratį – prie stovo, todėl bet kurią įrangą labai sunku pavogti. Be to, juose yra atverčiamos krovinių dalys, kurios leidžia pasiekti automobilio bagažinę neiškraunant dviračio. Kad ir kaip būtų patikimi prikabinami dviračių laikikliai, jie dažniausiai yra patys brangiausi. Pirma, jie yra labiau pažengę dizaino nei visų kitų tipų. Antra, jie reikalauja, kad jūsų transporto priemonėje būtų kabliukas, o tai gali padidinti išlaidas.

Argumentai „už“:  Juos lengva montuoti, juos lengva įkelti ir pasiekti. Prikabinimo laikikliai tinkami reguliariam dviračio transportavimui. Jie užtikrina tinkamą jūsų dviračio saugumo lygį. Tausoja degalus, nes jie visada stovi už transporto priemonės. Minusai: Jei jūsų automobilyje jo dar nėra, turėsite atskirai nusipirkti vilkimo kablį arba kablį. Paprastai jie yra brangūs. Atsarginis važiavimas gali būti sudėtingas ir kartais pavojingas. Pagrindiniai modeliai trukdys prieiti prie bagažinės.

Stogo laikikliai. Kaip rodo pavadinimas, stogo bagažinė, kuri gali būti šakė arba vertikali, tvirtinama prie jūsų automobilio viršaus, todėl galite maksimaliai lanksčiai krauti dviratį ir palikti bagažinę laisvą kitiems svarbiems daiktams. Kai kurios stogo bagažinės yra skirtos užrakinti abu ratus, o kai kurios reikalauja nuimti priekinį ratą prieš kraunant. Nesvarbu, kurį modelį pasirinksite, bus užraktai, kurie apsaugo jūsų dviračius. Dažnai modeliai, kuriems reikia nuimti priekinį ratą, palengvina dviračio pakrovimą, o tie, kurie leidžia išlaikyti abu ratus, reikalauja sunkaus darbo. Jie paprastai yra brangūs ir, deja, mažiau stabilūs, bet bent jau naudojant juos jums nereikia visą laiką nuimti ir iš naujo montuoti ratus. Stogo bagažinės yra puikios, nes yra universalios. Galite juos naudoti norėdami į kelionę pasiimti ne tik dviratį. Ir jums net nereikia jų pašalinti po naudojimo, nebent tai padaryti tikrai būtina.

Argumentai „už“. Saugus, stabilus ir universalus dviračių laikiklis, leidžiantis lengvai vežti. Netrukdys prieiti prie durų ar bagažinės. Labai saugi dviračių laikiklis kitai kelionei. Minusai – Vėjas padidina oro pasipriešinimą, todėl sumažės degalų efektyvumas. Netilps tose vietose, kur mažas tarpas. Sunku pasiekti iškrauti dviratį. Daugiau skaitykite internetiniame puslapyje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: