Lietuvos naujienosSveikata

Kaip pasirinkti masažuotoją?

Masažuotojas nėra egzotiška sąvoka, internete gausu šios srities paslaugų skelbimų. Rodos, per kelias minutes galima surasti, paskambinti ir sutarti laiką. Vis dėlto nesinori „nudegti“ pasirinkus netinkamą variantą.

Atstumo kriterijus dar ne viskas

Akivaizdu, jog patogiausia, kai masažuotojas dirba kur nors netoli namų ar darbo. Kelios minutės ir jau beldžiatės į kabinetą. Deja, ne visada taip būna. Šis klausimas keblesnis gyvenant užmiestyje ar kaime. Tačiau žmonės taiko ne tik atstumo kriterijų. Pavyzdžiui, jeigu pas vieną specialistą galite nukakti per dvidešimt minučių, o pas kitą per trisdešimt, tai dar nereiškia, kad eisite pas tą, kuris arčiau. Kodėl? Todėl, kad svarbūs ir kiti dalykai.

Pabrėžtina, jog masažo rūšių yra ne viena, o artimiausiai įsikūrusiame masažo kabinete tikėtina negauti būtent tokios paslaugos, kokios reikia. Taip formuojasi įspūdis, kad paslauga skatinanti veltis į kompromisus. Visgi šis įspūdis trumpalaikis, mat iš tiesų masažuotojų teikiamos paslaugos nėra kompromisinės. Kaip tik atvirkščiai – įvairiuose miestuose pasiūla kone milžiniška.

Kaina – tik dalis

Ieškant, kur dirba geras masažuotojas, pravartu suprasti, jog svarbiausia, kokia tai paslauga, kaip ji teikiama – kaip masažuojama, kiek laiko masažas trunka ir t. t. O štai kaina – antroje vietoje.

Gali būti, kad norisi paprieštarauti: gal atlyginimas ne toks, kad leistų atseikėti tam tikrą sumą negalvojant; gal stengiamasi taupyti kokiam dideliam pirkiniui, todėl neišeina sau leisti brangaus masažo. Bet tuomet derėtų prisiminti, kad sveikata – brangiausias turtas. Jeigu vienu kitu euru brangesnis masažas pasirodo naudingesnis, būtų netikslinga jo atsisakyti.

Paieška internete

Kaip ir kitų paslaugų, taip ir masažuotojo ieškoma internete. Nėra universalaus recepto, kaip atskirti, kur skelbiasi itin profesionalus asmuo, tačiau bandoma remtis tokiais dalykais kaip rašymo kultūra, atsiliepimai. O susisiekus paaiškėja ir daugiau pliusų ar minusų. Vien iš kalbėjimo tono pavyksta daugiau ar mažiau suvokti, ar sprendimas būtų geras, ar tartis dėl masažo seanso.

Rekomendacijos

Vienas dažnesnių atvejų – draugų, kolegų rekomendacijos. Reikia pasakyti, kad neretai rekomendacijos pasiteisina (tačiau kiekviena situacija individuali).

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button