Laisvalaikis - Pramogos - 2021-02-08

Kaip paversti Valentino dieną įsimintina?

Kiekvienais metais minima Valentino diena tarp įsimylėjėlių yra itin populiari – tie, kurie turi antrąją pusę, stengiasi kaip įmanoma labiau nustebinti ir pradžiuginti sau brangius žmones. Jei šiais metais siurprizą nutarėte padaryti Jūs, teks apgalvoti ne vieną svarbų niuansą. Tačiau jei vadovausitės žemiau pateiktais patarimais, šią dieną savo mylimajam neabejotinai paversite nepamirštama!

Švęsti pradėkite nuo ryto

Nors dažniausiai Valentino dienos pasimatymus organizuojame vakarais, šventišką ir romantišką atmosferą galima pradėti kurti ir iš ryto – tikėtina, kad antroji pusė tokių siurprizų iš Jūsų nesitikės. Paprasčiausias būdas tai padaryti – atsikelti anksčiau ir patiekti pusryčius į lovą. Jei pagaminsite išrinktojo ar išrinktosios mėgstamiausią patiekalą, diena iš tiesų prasidės romantiškai ir labai pozityviai.

Dovanų iš karto įteikti nebūtina, tačiau jeigu siurprizą ruošiate moteriai, gėlės prie pusryčių padėklo situacijos tikrai nesugadins. Tuo tarpu vyrams galima „patiekti“ mielą, šios šventės simboliais papuoštą suvenyrą – jei pusryčiai į lovą Jūsų šeimoje nėra retas reiškinys, tokios malonios smulkmenos juos pavers dar įsimintinesniais.

Pasirūpinkite dekoracijomis

Labai tikėtina, jog dėl besitęsiančio karantino šiais metais Valentino dieną teks švęsti namuose, tačiau tikrai nebūtina to daryti kasdieniškoje aplinkoje. Tam galite pasitelkti įvairiausią šventinę atributiką – tokiam tikslui skirtų girliandų, pagalvėlių ir įvairiausių užrašų prekyboje dabar tikrai netrūksta, tad beliks jas visas žaviai suderinti tarpusavyje: daugiau šiuo atveju ne visada reiškia geriau.

Tačiau jeigu tiek Jūs, tiek ir antroji pusė į tokias dekoracijas žiūri pakankamai skeptiškai, galite paprasčiausiai pabandyti sukurti jaukesnę ir romantiškesnę aplinką. Toks tikslas pasiekiamas daug paprasčiau, nei kad galėtų pasirodyti: užteks prislopinti šviesas ir pasirūpinti žaviomis (galbūt – netgi kvepiančiomis) žvakėmis.

Sugalvokite visos dienos programą

Per Valentino dieną galima apsiriboti tik šventine vakariene, tačiau jei norisi ypatingos šventės, pravartu sugalvoti ir daugiau bendrų veiklų. Jei norite romantikos, galite kartu gaminti maistą, žiūrėti jautrius filmus ar pabandyti atkartoti savo pirmąjį pasimatymą. Tačiau galima sugalvoti ir daugiau įdomių idėjų, pavyzdžiui, surengti stalo žaidimų vakarą, išmokti naują šokį, drauge gaminti ar leistis į nuotykių kupiną žygį. Svarbiausia, kad pasirinkta veikla patiktų ne tik Jums, bet ir Jūsų antrajai pusei – juk būtent jai šią dieną ir norite padaryti siurprizą. Jei būsite originalūs, su tokia užduotimi pavyks lengvai susidoroti.

Nepamirškite dovanų

Tai – ne mažiau svarbi šios šventės dalis, kuriai taip pat turėtumėte paskirti pakankamai dėmesio. Dovanos šia proga gali būti pačios įvairiausios – galite apsiriboti tik simboline Valentino dienos atributika, tačiau lygiai taip pat galite pagalvoti ir apie prabangesnes ar su Jūsų antrosios pusės pomėgiais susijusias dovanas.

Dar viena idėja – išrinkti dovaną, kuri yra susijusi su Jūsų ateities planais. Pavyzdžiui, jeigu prasidėjus pavasariui esate pasižadėję sau daugiau laiko praleisti gryname ore, galite antrajai pusei jau dabar padovanoti palapinę ar netgi dviratį (platų jų pasirinkimą rasite čia). Tačiau šiai progai tinka ir bet kokios kitos idėjos – svarbiausia pasirūpinti žaviu jų pateikimu ir pagalvoti, kokią žinutę brangiam žmogui norite perduoti. Gausią Valentino dienos dovanų įvairovę siūlo Pigu.lt el. parduotuvė – šioje svetainėje atrasite ne vieną dėmesio vertą idėją.

Pasirūpinę visomis šiomis detalėmis, galėsite būti tikri, jog iš savo pusės padarėte viską, kad Valentinos dienos šventė būtų kuo įsimintinesnė. Organizuojant ją, prireiks ir kantrybės, ir kūrybiškumo, tačiau tikriausiai sutiksite, kad dėl antrosios pusės iš tiesų verta pasistengti!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: