Pixabay nuotr.

Kaip pirkti elektronikos prekes internetu?

Parduotuvėje „Viskas Elektronikai“ galima įsigyti labai plataus elektronikos komponentų bei įrankių asortimentą. Jame ne tik įvairios jungtys ir jungikliai, LED komponentai, RF produktai, spausdintuvai ir jų dalys, bet ir baterijos, akumuliatoriai, kiti maitinimo šaltiniai, kabeliai ir jų mazgai, įvairūs matavimo prietaisai ir atsinaujinanti energetika.

Kaip internetinėje parduotuvėje rinktis ir užsakyti prekes?

Atsidarę internetinės parduotuvės nuorodą, neskubėdami peržiūrėkite jos siūlomų prekių asortimentą, tada pasirinkite tą prekių kolonėlę, kuri jums reikalinga. Joje atidžiai peržiūrėkite visą informaciją, kurioje kiekviena prekė atskirai ir išsamiai pristatoma. Paskui, kai išsirenkate norimą prekę, atidarykite jos kortelę, kurioje išskleistiniame meniu pasirinkite prekės mato vienetus. Tiesa, ne visos prekės juos turi. Tačiau jei jums reikia kabelio, jį galite pirkti metrais arba ritėmis.

Tada laukelyje „kiekis“ nurodykite norimų prekių kiekį ir spustelėkite mygtuką „Į krepšelį“. Kai krepšelis jau yra užpildytas norimu kiekiu įvairių jums reikalingų prekių, tada spaudžiate užrašą „užsakyti“. Atsidariusiame puslapyje labai tiksliai užpildote visus prašomus kontaktinius duomenis. Jeigu prekė perkama įmonės vardu, tada reikia tinkamai užpildyti visus jos rekvizitus.

Kokį pasirinkti prekių pristatymo būdą?

Prekes galima gauti ir per kurjerį, ir nemokamai pasiimti pačioje parduotuvėje – prekių atsiėmimo punkte, adresu: Vilnius, Smolensko g. 6. Jei pasirinkote prekes atsiimti pačioje parduotuvėje, pirkinio užsakymas bus pradėtas ruošti tik tada, kai atvyksite į parduotuvę, o tai reiškia, jog gali tekti palaukti, kol bus aptarnauti parduotuvėje esantys kiti pirkėjai bei paruoštas jūsų pirkinių krepšelis. Todėl patogiau bus, jei pasirinksite prekių pristatymą per kurjerį. Jeigu krepšelyje bus prekių už didesnę nei dvidešimt eurų sumą, tada jos jums bus pristatomos nemokamai.

Kokie galimi atsiskaitymo būdai parduotuvėje „Viskas Elektronikai“?

Už įsigyjamas prekes galima atsiskaityti arba apmokant internetu per el. bankininkystės sistemą arba grynaisiais. Pastaruoju būdu galite atsiskaityti tiek patys atėję į parduotuvę atsiimti prekių, tiek gaudami jas iš kurjerio rankų. Tačiau reikia turėti omenyje, jog perkant internetu prekių kaina gali skirtis dėka įvairių akcijų, kurios veikia tik užsakant prekes internetu, kai pateikiamas užsakymas virtualiu keliu. Jei apmokėjimas vyks bankiniu pavedimu, jums bus paruošta atitinkama sąskaita išankstiniam apmokėjimui. Prieš sudarydami internetinį užsakymą, susipažinkite su parduotuvės keliamomis sąlygomis, o paskui, jei jos jums bus priimtinos, patvirtinkite užsakymą mygtuku pažymėdami žodį „užsakyti“. Ir prekės kelionė pas jus prasidės, o parduotuvė informuos apie užsakymo vykdymo eigą el. paštu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: