freepik.com nuotr.

Kaip poroloniniai čiužiniai padeda gerinti miego kokybę?

Ar šią naktį pavyko išsimiegoti? Rytą pasitikote žvalūs ir pailsėję, o gal pavargę ir su skaudančia nugara? Miego trukmę ir kokybę lemia skirtingi veiksniai: mūsų emocinė būsena, įpročiai, aplinkos temperatūra, foninis triukšmas… visgi vienas esminių faktorių yra čiužinio pasirinkimas. UAB „Relax čiužiniai” specialistai atsako, kodėl viskoelastiniai arba poroloniniai čiužiniai yra vienas geriausių variantų, siekiant turėti puikų nakties poilsį.

Kas išduoda, kad metas pakeisti čiužinį?

Higienos tikslais kiekvienas čiužinys turėtų būti keičiamas kas 7-10 metų, tačiau apie būtinybę įsigyti naują čiužinį taip pat įspėja ir kiti požymiai. Pavyzdžiui, naują dieną pasitinkate jausdami kaklo, pečių juostos ar nugaros skausmus, kurie dienos eigoje išnyksta. Taip pat apie susidėvėjusį ar nekokybišką čiužinį išduoda jaučiamas kiekvienas partnerio judesys.

Nepamirškite, kad įsigijus naują čiužinį, reikia ir antčiužinio, kuris padidina komfortą miego metu ir prailgina čiužinio tarnavimo trukmę.

Jeigu ieškote patikimo čiužinio už gerą kainą, Jums gali patikti poroloniniai čiužiniai, dar žinomi kaip viskoelastiniai čiužiniai.

freepik.com nuotr.

Kokiais privalumais išsiskiria šie čiužiniai?

Poroloniniai čiužiniai gaminami iš elastingo porolono (ang. Memory Foam). Tai unikali medžiaga, kuri pirmiausia buvo naudojama NASA kosminiuose tyrimuose. Tik vėliau porolonas buvo pradėtas taikyti komforto sumetimais: pirmiausia ligoninėse, medicinos įstaigose, o paskui iš jų persikėlė ir į individualius būstus.

Plačiausiai žinomas Memory Foam medžiagos privalumas – gebėjimas idealiai prisitaikyti prie miegančiojo kūno formos ir kontūrų. Tai temperatūrai jautri medžiaga, kuri reaguoja į jūsų kūno šilumą ir svorį. Kai atsigulate ant viskoelastinio čiužinio, Memory Foam medžiaga akimirksniu apgaubia kūną ir suteikia puikų komfortą.

Tačiau viskoelastiniai čiužiniai aukštai vertinami ir dėl kitų savybių. Tai universalūs čiužiniai, kurie tinka visoms miego pozoms ir užtikrina taisyklingą stuburo padėtį. Porolonas prisitaiko prie kūno padėties ir tolygiai paskirsto svorį, todėl tiek miegantys ant šono, tiek ant pilvo ar nugaros rytą pasitiks puikiai pailsėję.

Jeigu esate linkę prakaituoti, Memory Foam medžiaga yra geras pasirinkimas. Ji neskatina prakaitavimo: viskoleastiniai čiužiniai yra maksimaliai pralaidūs orui ir drėgmei, todėl net karštomis vasaros naktimis ant jų saldžiai išsimiegosite.

Galbūt esate linkę į alergijas ir nerimaujate dėl dulkių erkučių? Iš kruopščiai atrinktų, sertifikuotų medžiagų pagaminti porolono čiužiniai padeda išvengti bet kokio sudirgimo. Jie atsparūs dulkių erkutėms ir puikiai tinka į alergijas likusiems žmonėms: tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Svarbu: renkantis viskoelastinį čiužinį, taip pat atsižvelkite į jo kietumą. Jeigu čiužinys minkštas, tai dar nereiškia, kad ant jo miegoti bus patogu, netgi priešingai: kūnas gali per daug įdubti, tam tikros kūno vietos gali patirti bereikalingą spaudimą. Todėl perkant čiužinį įvertinkite savo poreikius, svorį, miegojimo pozą ir įpročius.

Lietuviška kokybė už gerą kainą

Lietuvoje pagaminti, skirtingo kietumo, dizaino ir išmatavimų, ypač patogūs viskoelastiniai poroloniniai čiužiniai internetu puikiai atitiks individualius Jūsų poreikius.

Gerai suprantame, kad iš plataus asortimento pasirinkti tinkamiausią čiužinį pagal kūno tipą, miego pozicijas ir kitus kriterijus gali būti sudėtinga. Tačiau patyrusi ir kompetentinga UAB „Relax čiužiniai” komanda gali Jums padėti rasti čiužinį, kuris užtikrins visos šeimos komfortą.

Pakonsultuosime, atsakysime į kylančius klausimus ir pasiūlysime itin aukštos kokybės viskoelastinius čiužinius už gerą kainą!

freepik.com nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: