Lietuvos naujienos - Verslas - 2021-08-23

Kaip pritaikyti medieną namuose, kad ji atrodytų šiuolaikiškai

Visur gerai, bet namuose geriausia. Kiekviena šeima, kiekvienas gali pasakyti tai apie savo namus. Namai yra asmeninė erdvė, kurioje tu esi šeimininkas, ir tai yra tavo laimė  tik tada, kai kuri aplinką. Kaip mes įsivaizduojame medinį interjerą? Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra kabina arba sauna, nudažyta ryškiu oranžiniu laku. Kita idėja-pseudo kaimo restoranas ir baras ant šaligatvio, kur yra šiurkščių stalų ir suolų, keletas keptuvių, stiklainių ir žolės ryšulėlis. Lengviausias ir pigiausias būdas „sukurti“ interjerą yra ne jo kūrimas, nesilaikant autentiškumo ar chronologijos, ir vadinamas kaimišku mediniu interjeru. Taip sukuriamas vaizdas, kad medinis interjeras netinka bute ir medinis interjeras turi būti būtent toks. Tačiau toks požiūris yra klaidingas ir netinkamas, nes šiuolaikinis interjeras puikiai atrodo derinamas su kokybišku medžiu.

Norint išlaikyti aplinką, kurią mėgstate sugrįžti į namus, kartais tenka sunkiai dirbti, kad suremontuotumėte namus. Namų remontą galima atlikti dėl vamzdynų gedimų, įvairių plokščių įtrūkimų ir plytelių plyšių, tačiau dažniausiai remonto priežastis yra ta, kad vidus yra pasenęs. Nesvarbu, ar tai būtų sienų danga, ar grindys. Svarbiausia, kad bet kokios apdailos tikslas yra padaryti jūsų namus patogia ir malonia aplinka. Medis dažniausiai yra prabangos simbolis. Pavyzdžiui, prabangių automobilių salonuose dažnai galima pamatyti medinių dekoratyvinių detalių. Šiuo atveju susidaro įspūdis, kad automobilių gamybai skiriamas ypatingas dėmesys, o interjeras jaučiasi patogiai ir natūraliai-tai taip pat taikoma ir namų interjerui.

Jaukios aplinkos kūrimas namuose

Vienas iš svarbiausių dalykų, kad būtų patogu namuose, yra tinkamų medžiagų pasirinkimas. Šiais laikais žavi platus šiuolaikiškų grindų, sienų ar lubų medžiagų pasirinkimas. Jie atrodo gražiai, kartais prabangiai ir nebrangiai, tačiau šiuolaikiška išvaizda ne visada yra tai, ko jums reikia.

Pabandykite prisiminti bet kokį filmą, kuris vyksta snieguotose ar miškingose ​​vietovėse. Ten dažnai galima pamatyti kajutes, kuriose galite susikaupti sušilti ar jaukiai praleisti vakarą prie židinio. Vienas iš šių filmo salono scenų tikslų yra perteikti žiūrovams komforto jausmą, ir beveik visais atvejais šių kajučių vidus ir išorė yra mediniai. Todėl į medines detales labai verta atsižvelgti planuojant būsto interjero pokyčius.

Medienos gaminiai yra ne tik jaukūs, bet ir suteikia šilumos jausmą. Geriausias akcentas namams yra medinės durys ir langai, kurie derinasi su jaukiu židiniu ir sukuria visiškai raminančią aplinką.

Skoningas medžio pritaikymas interjere

Medis yra etiška  medžiaga, kurią galima puikiai derinti su klasikiniu ir moderniu interjeru. Jei jums patinka klasikiniai stiliai, tada sukurti interjero dekoracijas bus lengviau. Grubiai naudojama mediena sukurs natūralią išvaizdą viduje. Šiam stiliui galima naudoti: neuždengtas medines sijas ant lubų; medines kolonas didesnėse patalpose; medines sienas ar grindis (abi tinka); baldus su kuo daugiau medinių detalių. Žmonės, mėgstantys natūralią aplinką, namuose tikrai neturi per daug medienos. Visi baldai, sienos, grindys ir lubos gali būti pagaminti iš medžio, o tai tikrai sukurs tik patogesnę išvaizdą. Prie interjero detalių verta derinti ir medines duris su langais, kurie namams suteikia jaukumą ir šilumos jausmą.

Jei esate modernaus stiliaus gerbėjas, tuomet turite būti atsargesni pasirinkdami sprendimą, kuris tinka jūsų interjero dekoravimui. Šiuo atveju vienas iš geresnių variantų gali būti 3D medinės sienų dangos, seni mediniai virtuvės baldai ir medinių sienų apdaila. Drąsesnės ir neįprastos idėjos puikiai tinka šiuolaikiniams stiliams, pavyzdžiui, vietoj stumdomų spintelių durų galite įdiegti gražų raštą, plačią sudėtingos formos medinę lentą-atrodo neįprastai, bet tai puiku. Nebijokite eksperimentuoti su dizainu.

Medis sukuria natūralią aplinką ir leidžia jaustis kaip namuose. Medžio prisilietimas yra daug geresnis nei plastiko, o jo kvapas yra natūralus ir atpalaiduojantis. Todėl medis ne tik sukuria patogią ir ramią aplinką, bet ir daro teigiamą poveikį žmogaus psichologijai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: