Kaip savo namus paversti dar išmanesniais?

Šiais laikais naujosios technologijos paliečia vis daugiau mūsų gyvenimo sričių, todėl nenuostabu, kad prekyboje atsiranda ir daugiau išmaniųjų įrenginių. Tokie prietaisai gerokai palengvina mūsų kasdienybę ir padeda dar lengviau susikurti komfortišką aplinką. Jei apie patogius pokyčius pasvajojate ir Jūs, turėtumėte pasitelkti žemiau pateiktas idėjas ir jų įgyvendinimui skirtą išmaniąją įrangą – kai kurie atradimai gali labai maloniai nustebinti.

Mėgaukitės išmaniojo arbatinuko suteikiamomis galimybėmis

Mėgstama arbata nuo šiol galima mėgautis dar patogiau ir žinoma – išmaniau. Valdydami šį prietaisą savo telefonu, galėsite reguliuoti vandens temperatūrą, nustatysite jo įsijungimo laikus ir galėsite išbandyti net kelias skirtingas šio gėrimo ruošimo programas. Be to, tokie arbatinukai turi ir šilumos išlaikymo funkciją, tad akivaizdu, kad gardžia arbata visuomet mėgausitės tuomet, kai Jums patogu.

Papuoškite namus išmaniaisiais šviestuvais

Galbūt arbatinuko valdymas nuotoliniu būdu skamba ganėtinai neįprastai, tačiau dar labiau nustebsite sužinoję, kad tą patį galima daryti ir su šviestuvais. Tokius prietaisus galėsite ne tik įjungti ar išjungti – daugelis tokių šviestuvų turi net kelis apšvietimo režimus, kurie yra pritaikomi atitinkamose situacijose. Kai kurie modeliai netgi gali būti valdomi balso komandomis, tad funkcionalumo Jums tikrai neturėtų pritrūkti.

Tapkite išmaniaisiais sodininkais

Jei jau seniai svajojate namuose užsiauginti prieskonių ar kitų gėrybių, tačiau įprastu būdu sunkiai sekasi tai padaryti, tokios idėjos nereikėtų atsisakyti. Pasitelkę išmaniuosius sodus, be didelių pastangų džiaugsitės kur kas efektyvesniais rezultatais. Užteks kartkartėmis pripildyti vandens rezervuarą, o speciali LED lempa garantuos sodiniams reikalingą apšvietimą – dėl to jų augimas bus gerokai efektyvesnis. Vargu, ar būtų galima įsivaizduoti ką nors patogesnio.

Grindų švarą palikite robotams dulkių siurbliams                                                     

Sąrašas žmonių, kuriems šie įrenginiai nebėra naujiena, vis ilgėja – nors iš pradžių į tokius robotus buvo žiūrima šiek tiek skeptiškai, dabar vis dažniau nusprendžiama atsakomybę už grindų švarą perleisti jiems. Daugelis tokių prietaisų yra valdomi nuotoliniu būdu, o kai kurie netgi gali pasiūlyti ne tik siurbimo, bet ir grindų plovimo funkciją, tad panašu, kad papildomai šluotą Jums patiems teks išsitraukti tik ypatingais atvejais. Platų jų pasirinkimą rasite paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/technika-ir-elektronika/namu-technika/dulkiu-siurbliai/f/all/dulkiu-siurbliai-robotai.

Pamirškite apie žolės pjovimo vargus

Nuo šio darbo Jus gali išgelbėti žoliapjovės – robotai. Tokie įrenginiai kol kas nepasižymi ypatingu galingumu, tačiau jeigu turite nedidelę pievutę ar tiesiog niekur neskubate, toks prietaisas gerokai palengvins Jūsų vargus šiltuoju sezonu. Savarankiškumo tokiems robotams tikrai netrūksta, o dėl tylaus veikimo, jie puikiai gali darbuotis ir naktimis. Galite būti tikri – jeigu pasiryšite išbandyti šią naujovę, dėl tokio sprendimo Jums tikrai neteks gailėtis.

Įsigykite bevielio ryšio spausdintuvą

Jei namuose naudojatės spausdintuvu, taip pat verta pagalvoti apie funkcionalesnį, WiFi ryšiu veikiantį modelį. Toks prietaisas padės išvengti papildomų laidų ir tuo pačiu spausdiniais leis pasirūpinti iš bet kurios namų vietos. Spausdinti galėsite iš bet kokių prie to paties ryšio prijungtų įrenginių, nesvarbu, ar tai būtų nešiojamasis kompiuteris, ar išmanusis Jūsų telefonas. Verta paminėti, kad prekyboje po truputį savo vietą užkariauja ir neribotas galimybes siūlantys 3D spausdintuvai – tiek juos, tiek ir standartinius modelius apžiūrėti ir įsigyti galite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Pritaikę šiuos įrenginius savo namuose, be didelių pastangų galėsite mėgautis dar patogesne aplinka. Visgi, išmaniųjų įrenginių gamintojai nestovi vietoje, tad tikėtina, kad jau artimiausiu metu galėsime mėgautis dar platesniu tokių prietaisų sąrašu – būkite tam pasiruošę!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: