Pixabay nuotr.

Kaip šuniui gali pakenkti nekokybiškas maistas?

Gana daug informacijos galime rasti apie tai, kokį maistą šunims rinktis, kuris yra kokybiškas ir panašiai, tačiau kur kas rečiau minima, kodėl keturkojui negalima duoti nekokybiško maisto, kokia tokios mitybos žala augintiniui.

Kokia nekokybiško šunų maisto keliama rizika?

Jei gero maisto šuniui ieškome norėdami pasirūpinti jo sveikata, puikia savijauta bei išvaizda, tai natūralu, jog prastos kokybės ėdalas ne tik neleis užtikrinti šių aspektų, bet dar ir pakenks. Žemos kokybės maiste mėsos, tikėtina, nerasite – ten bus subproduktai, gali būti dideli daržovių kiekiai. Kad šuo tokį maistą ėstų, jame neabejotinai bus daug skonio stipriklių ar kitų medžiagų, suteikiančių ėdalui viliojantį aromatą bei skonį. Štai kodėl jo šunys dar ir suvalgo gerokai daugiau.

Taigi nekokybiškas maistas labai dažnai būna alergijų atsiradimo priežastimi. Keturkojui gali sutrikti virškinimas, kailis praras žvilgesį, šuo gali stokoti energingumo, yra rizika nutukti. Dideli kiekiai prastos kokybės maisto gali lemti ir viduriavimą, vėmimą ar panašias problemas.

Kaip išsirinkti kokybišką maistą?

Tad natūraliai kyla klausimas, kaip teisingai rinktis maistą šuniui, kad ėdalas būtų kokybiškas? Tai pirmiausia prioritetą teikite Super Premium klasės ėdalui. Jis turės visas augintiniui reikalingas maistingas medžiagas. Ir nors kainuos brangiau, tačiau šuo jo suvalgys mažiau. Taip pat žiūrėkite, kad sudėtyje dominuotų mėsa, nebūtų konservantų ar kitų nepageidaujamų medžiagų. Platų puikios kokybės sauso bei šlapio ėdalo šunims pasirinkimą rasite https://evet.lt/category/maistas-sunims e. parduotuvėje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: