Lietuvos naujienos - Verslas - 2020-03-26

Kaip svetainės turinį paversti draugišku Google paieškai?

Pastebėjote, jog Google paieškos rezultatuose nepatenkate į pirmąjį puslapį? Norite užimti geresnes pozicijas, kad būtumėte lengviau atrandami potencialiems klientams? Tuomet pats laikas imtis SEO darbų! Šiame straipsnyje pateiksime Jums 4 svarbiausius patarimus kaip sukurti savo internetinės svetainės turinį draugišką Google paieškai – sužinosite kaip pasirinkti raktinius žodžius ir juos panaudoti turinyje.

  • Kaip pasirinkti raktažodžius? Pirmiausia, labai svarbu pasirinkti Jūsų verslui naudingus raktinius žodžius. Šį darbą palengvinti gali Google Ads Keyword Planner įrankis, kuriame įvedus Jūsų verslo pobūdį atitinkančius raktažodžius, pamatysite kiek žmonių per mėnesį ieško šių paslaugų ar produktų. Programa pateiks ir alternatyvių raktažodžių, kurie taip pat gali tikti Jūsų verslui. Naudojantis šiuo įrankiu lengvai atsirinksite tikslingus ir žmonių ieškomus raktinius žodžius. Pasirinkite kelis pagrindinius raktažodžius ir 4-5 antrinius raktinius žodžius – visi jie turi atitikti tą pačią temą. Jei patiems sunku suprasti šį įrankį, visuomet galite kreiptis pagalbos į www.taurusmedia.lt – patirties turintys specialistai visuomet gali padėti.
  • Turinys yra Karalius. Jūsų kuriamas turinys turi būti aukštos kokybės ir aktualus tam, kad vartotojai būtų nuolat skatinami Jumis domėtis. Tekstai taip pat turi būti unikalūs ir nenukopijuoti, o juos rašant reikėtų įterpti pasirinktus raktažodžius. Raktinius žodžius įterpkite natūraliai, kad tekstas išliktų rišlus.
  • Raktažodžių ir frazių naudojimas. Panaudoti raktažodžius galima nukreipiamajame reklaminiame puslapyje esančiuose tekstuose ir puslapyje, kuriame pristatote savo paslaugas. Tekstuose naudokite pagrindinį raktažodį ir 4-5 antrinius raktažodžius. Puiku, jei pavyksta panaudoti iš pagrindinių raktažodžių sudėliotą frazę – tai naudinga geresniems SEO rezultatams, tačiau jei frazė gaunasi nerišli ir skamba keistai, tuomet geriau jos nenaudoti. Verta raktažodžius panaudoti ir antraštėse. Nepamirškite, kad tekstas turi patikti ne tik paieškos sistemoms, bet ir Jūsų klientams, todėl rišlumas tekstuose yra labai svarbus.
  • Raktažodžių naudojimo dažnumas. Tikslių taisyklių kaip dažnai reikia naudoti raktažodžius tekste nėra, tačiau yra kelios rekomendacijos. Pagrindinį raktažodį rekomenduojama panaudoti antraštėje ir 2-3 kartus tekste. Antrinius raktažodžius ir frazes užtenka panaudoti 1-2 kartus tose teksto vietose, kur jie siejasi su tema.

Šie patarimai padės Jums nesunkiai sukurti gerą svetainės turinį, kuris bus pritaikytas Google paieškai. Svarbiausia nepamiršti, jog turinys, pirmiausia, turi būti kuriamas ne paieškos sistemoms, o žmonėms, todėl tekstų aktualumas ir įdomumas yra labai svarbus kriterijus Jūsų turiniui.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: