Pixabay nuotr.

Kaip teisingai naudoti gelinį laką?

Gelinių lakų gamintojai savo produkciją pristatinėja kaip alternatyvą hibridiniams lakams, garsiems išskirtiniu patvarumu. Rinkoje net akys raibsta nuo daugybės gelinių lakų pasirinkimo: nuo nesuskaičiuojamų blizgučių iki sodrių bet kokios spalvos atspalvių, o kur dar išskirtiniai geliniai nagų lakai, sukuriantys įmantrius efektus. Žemiau pateiksime rekomendacijas, kaip šiuos gelinius nagų lakus tinkamai naudoti.

Geliniai lakai pastaruoju metu labai išpopuliarėjo. Jie ant nagų laikosi vidutiniškai 5-7 dienas, priklausomai nuo jūsų natūralių nagų plokštelės būklės. Jei jūsų nagai yra pažeisti, linkę į sluoksniavimąsi ir pan., pirmiausia reikėtų išspręsti šias problemas, o tik po to mėgautis gelinio nagų lakavimo teikiamais privalumais.

Geliniai nagų lakai – kaip juos naudoti?

Geliniai lakai suteikia panašų vizualinį efektą kaip ir hibridiniai lakai. Tačiau pastaruosius naudoti yra šiek tiek paprasčiau, nes nereikia turėti UV ar LED lempos. Kita vertus, gelinių nagų lakų pagalba galėsite sukurti nepakartojamų dizainų, ko negali pasiūlyti kiti nagų lakavimo tipai.

Pirmiausia, tinkamai paruošę nago plokštelę, turėtumėte nago paviršių nulakuoti permatomu geliniu pagrindu (base coat), kuris suteiks išskirtinį sukibimą su geliniu spalvotu laku. Išsirinkę patikusį nagų lako atspalvį, užtepkite nagus 2 sluoksniais, o jei pigmentas nėra itin ryškus, gali prireikti ir trijų sluoksnių. Galiausiai ant jų užtepkite viršutinį permatomą sluoksnį ,,top coat”, kurio užduotis – sutvirtinti nagų laką ir padaryti nagus itin blizgiais. Kiekvieną sluoksnį turite stingdyti po UV arba LED lempomis. Po to, kai nagų paviršius yra padengiamas paskutiniu ,,top coat” sluoksniu ir sustingdinamas, reikia nuvalyti susidariusį lipnų paviršių. Tam reikalingas specialus gelinio lakų lipnumo valiklis.

Naudodami gelinius nagų lakus galime sukurti klasikinį, niekada neišeinantį iš mados, prancūziška manikiūrą, magnetinės galaktikos efekto, krokodilo odos ar katės akies dizainą bei daugelį kitų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: