Kaip veikia SEO?

Šiais laikais paieškos sistemos padeda vartotojams surasti įvairiausius dalykus, nuo aplinkinių restoranų iki B2B programinių įrangų tiekėjų. Realiai visi nežinomi klausimai ar produkto, paslaugos tyrimai prasideda Google paieškoje. Dažniausiai vartotojai paspaudžia ant pirmų paieškos rezultatų. Norint atsirasti tarp jų, reikia SEO optimizacijos. Dažniausiai šis darbas yra patikimas SEO paslaugas siūlančiai įmonei.

SEO optimizacijos būna dviejų tipų – vidinis SEO ir išorinis SEO. Dažniausiai pradedama nuo vidinio SEO. Vidinis SEO yra paslėptos informacijos, puslapio struktūros ir tekstų tvarkymas pagal Google taisykles. Nėra viešai paskelbtos taisyklės pagal kurias turi būti sutvarkytas puslapis, todėl atitikti visų Google robotų kriterijų beveik neįmanoma. Negana to, Google vis papildo reikalavimus ir juos keičia, todėl google paieškos viršuje svetainės dažnai keičiasi vietomis. Tai kaip patekti į Top 10? Svarbiausia yra aplenkti savo konkurentus ir stengtis įgyvendinti kuo daugiau reikalavimų. SEO optimizacija atliekant pačiam, atima be galo daug laiko. Norint pastatyti gerą svetainės vidinį SEO nešvaistant laiko, reikėtų kreiptis į profesionalus, kurie teikia SEO paslaugas.

Atlikus vidinį SEO yra pereinama prie išorinio. Kaip ir kiekviename versle, taip ir svetainei reikia rekomendacijų. Atgalinės nuorodos yra kaip rekomendacijos. Norint stiprinti savo svetainę, reikia kokybiškų ir stiprių atgalinių nuorodų iš gerą autoritetą turinčių svetainių. Norint sužinoti svetainės autoriteto rezultatą yra perkami įrankiai kaip „Semrush” arba „Ahref”. Kadangi kokybiškos rekomendacijos iškelia jus aukštyn, taip ir silpno autoriteto svetainės gali tempti jus žemyn. Prieš talpinant atgalines nuorodas yra būtina išsiaiškinti ar nuoroda nepakenks jūsų svetainei.

SEO geri rezultatai pasiekiami ne vienodai, priklauso nuo konkurentų kiekio, investuotų pinigų ir domeno senumo. Naujam domenui atlikus SEO, rezultatai pasiekiami per 6 mėnesius, o su senu domenu maždaug per 3 mėnesius. Nustojus kilti aukštyn Google paieškoje, reikia ieškoti naujų sprendimų ir taktikų, kurių nenaudoja jūsų konkurentai. Norint padidinti savo lankomumą greičiau, rekomenduojame naudoti reklamą interneteFacebook reklamą arba Google ads reklamą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: