Grožis - Laisvalaikis - 2021-06-03

Kaip vyksta plaukų šalinimas lazeriu?

Lazeriniu plaukų šalinimu susidomi ne tik moterys, bet net ir vyrai. Priežastis labai paprasta – didelis plaukuotumas sukelia ne tik diskomfortą, bet ir kompleksus. Depiliacija lazeriu yra paprasta procedūra, kuriai nereikia didelio pasiruošimo. Visgi tam tikrus dalykus svarbu žinoti jau prieš procedūrą. Maždaug 2 – 4 savaites negalima rauti plaukelių. Tai reiškia, jog negalima depiliuoti nei vašku, nei cukrumi.

Norint, jog procedūra būtų nekenksminga ir efektyvi, 3 – 4 savaites reikia vengti soliariumų. Prieš procedūrą reikia nuskusti arba nukirpti plaukelius. Atvykus į kliniką, specialistas turėtų jus išsamiau supažindinti su atliekama procedūra. Dažniausiai tuomet žmonės yra informuojami apie galimus trumpalaikius šalutinius poveikius ir procedūros eigą. Procedūros metu yra nustatomi lazerio parametrai. Tai daroma atsižvelgus į odos ir plaukų spalvą, struktūrą. Nustačius parametrus, atliekama procedūra. Po procedūros svarbu laikytis nurodymų. Reikėtų vengti soliariumų, saulės vonių apie mėnesį. Plaukų šalinimą lazeriu siūlo nemažai grožio centrų. Visgi tik dalis jų siūlo profesionaliai atliekamas paslaugas. Procedūrą privalo atlikti gydytojas dermatologas, nes tik jis galės įvertinti, ar esate tinkamas kandidatas šiai procedūrai. Piktybiniai apgamai ar kitos ligos gali būti priežastis, kodėl gydytojas atsisako atlikti procedūrą.

Kiek procedūrų gali prireikti?

Užtenka vos 4 – 8 procedūrų, jog būtų pasiekti norimi rezultatai. Visgi reikia suprasti, jog procedūros turi būti atliekamos pagal specialisto nurodymus. Jeigu tarp procedūrų bus per dideli tarpai, tuomet gali prireikti daugiau procedūrų, kol bus pasiekti rezultatai. Kita priežastis gali būti šviesūs kūno plaukeliai. Dažniausiai jiems reikia daugiau dėmesio nei tamsiems plaukams. Šviesių plaukų savininkai turėtų nusiteikti, jog jiems prireiks daugiau procedūrų. Vėliau prireikia vos 1 – 2 vizitų per metus, jog būtų galima palaikyti rezultatą.

Kiek kainuoja?

Depiliacija lazeriu kainuoja nebrangiai. Džiugi žinia ta, jog galima rasti ne tik žemas kainas, bet ir akcijas. Neretai siūlomos nemažos nuolaidos tiems, kurie renkasi daugiau nei kelias depiliuojamas sritis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: