Kalėdinio Siauruko pramoga džiaugėsi daugiau kaip 4 tūkst. Lietuvos gyventojų

Šį Kalėdinį sezoną VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ pirmą kartą Lietuvoje pasiūlė turistams kelionę pas Kalėdų Senelį kalėdiniu siauruku. Unikalia pramoga pasinaudojo 4 280 Lietuvos gyventojų, iš kurių daugiau kaip pusė – vaikai. Viso buvo surengti 58 reisai.

„Kadangi mano tikslas buvo paįvairinti ir įgyvendinti naujas kelionių programas, tai viena jų tapo – Kalėdinio siauruko idėja. Tai tikrai pavykęs ir džiuginantis projektas. Pirmą kartą Siaurukas buvo papuoštas kalėdinėmis dekoracijomis ir manau, kad šis projektas taps tradiciniu ir bus tęsiamas kasmet“, – sakė VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius Dr. Darius Liutikas.

Lietuvos Kalėdinis Siaurukas vežė maršrutu Anykščiai – Troškūnai – Anykščiai. Šventinė 4 val. programa su smagiai nusiteikusiais nykštukais, įvairiomis edukacijomis ir dokumentiniais filmais vyko Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčios požemiuose įrengtame Kalėdiniame kaimelyje, Troškūnų siaurojo geležinkelio stotyje ir pačiame traukinyje kelionės metu.

„Tai, kas įvyko man pačiai yra didžiausias nuotykis ir stebuklas. Džiaugiuosi, kad galėjau sukurti šią nuostabią kelionę, kurioje tiek vaikai, tiek suaugę, turėjo nepamirštamą nuotykį. Be galo džiaugiuosi visa surinkta komanda, kuri išpildė programą 120 procentų. Projektas parodė, kad ši pramoga reikalinga Lietuvai, todėl mes tikime, kad užaugsime į dar didesnę, įdomesnę, nuotaikingesnę kelionę siauruku pas Kalėdų senelį“, – sakė projekto koordinatorė Rasa Povilavičienė.

Pasak Rasos, kelionės dalyviai buvo labai patenkinti programa ir negailėjo šiltų žodžių organizatoriams ir visiems dalyviams.

„Esame labai laimingi keliavę šia Kalėdine pasaka. Šaunuoliai organizatoriai, puikiai apgalvota, sudėliota ir vykdoma programa. Labai šaunios nykštukės, nykštukas ir fantastiškas Kalėdų senis. Labai tikimės, kad sėkmingai startavęs projektas kitais metais ir vėl kvies į pasakišką kelionę. Linkiu sėkmės, kūrybiškumo ir kad Jūsų mums suteiktas džiaugsmas sugrįžtų su kaupu. Linkėjimai nuo kupiškėnų“, – šiltų žodžių socialinių tinklų atsiliepimuose negailėjo kelionės dalyviai.

„Kalėdinio siauruko programoje dalyvavo daugiau kaip 4 tūkst. žmonių, kurie atkeliavo ne tik iš tolimiausių Lietuvos kampelių, bet turėjome keliautojų ir Latvijos, Belgijos, Austrijos. Buvo smagu girdėti, kad mūsų kelionė nenusileidžia net Suomijoje organizuojamai kelionei pas Kalėdų senelį“, – sakė Rasa.

Organizatoriai džiaugiasi kelionėje dalyvavusiais vaikais, kurie noriai įsitraukė į organizuotas veiklas, piešė, žaidė žaidimus, gamino žaisliukus, klausėsi pasakojimų apie Kalėdas, rašė laiškus Kalėdų seneliui.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: