Kalėdinis „CityBee“ karavanas – Vilniuje (nuotraukų galerija)

Išmaniųjų mobilumo paslaugų teikėja „CityBee“ Lietuvos gyventojus ir savo klientus ragina likti namuose, o neįprastą ir visiems sudėtingą šventinį laikotarpį praskaidrino mobiliomis kalėdinėmis dekoracijomis, kurios penktadienio vakarą keliavo net per 17 sostinės mikrorajonų.

Pasak „CityBee“ vadovo Kristijono Kaikario, Vilniaus centras, kaip ir kiekvienais metais, yra gausiai ir kalėdiškai papuoštas, tačiau toliau nuo jo esantys mikrorajonai taip ir liko gana pilki.

„Jei būtų eiliniai metai, niekas dėl to nesuktų galvos – visi nuvažiuotų į centrą ir pasidžiaugtų kalėdinėmis šviesomis. Tačiau dabar to daryti nerekomenduojama. Todėl atsiranda žmonių emocinio gerbūvio klausimas. Dėl šios priežasties ir nutarėme surengti šviesos ir muzikos karavaną, kuris įneštų bent šiek tiek daugiau optimizmo ir šventinio džiaugsmo“, – sakė K. Kaikaris.

„CityBee“ kalėdinis karavanas buvo sudarytas iš trijų lemputėmis papuoštų „Fiat 500“ automobilių. Jų maršrutas prasidėjo prie Katedros ir driekėsi per Šnipiškes, Baltupius, Jeruzalę, Fabijoniškes, Pašilaičius, Justiniškes, Viršuliškes, Šeškinę, Pilaitę, Lazdynus, Karoliniškes, Žvėryną, Žirmūnus, Antakalnį, Stoties rajoną, Naujamiestį, Centrą, Užupį ir finišavo prie Rotušės.

Ragina likti namuose

Kiek anksčiau „CityBee“ savo bendruomenei išsiuntė el. laišką, kuriame ragino pandemijos akivaizdoje elgtis atsakingai:

„Žinot, mes visada raginam, „tu tik važiuok“, „tik keliauk“, „domėkis“, „neužsisėdėk ir patirk nuotykių“, „tik varyk“. Tačiau šį kartą, labai nuoširdžiai – don’t. Nereikia. Liko vos pora savaičių iki vienos iš gražiausių metų šventės. Venk prekybos centrų, o už dar vieną kvapnią žvakę yra geresnė dovana – nesusirgti. Dirbk nuotoliniu būdu, jei reikia – pabėk į sodybą ar mišką, kur dar traukia ryšys.

Atsakingai saviizoliuokis, jei planuoji susitikti su artimaisiais Kalėdų metu. Na, o mes pabūsime, pakentėsime ir labai pasiilgsime tavęs“, – laiške rašė „CityBee“ atstovai ir pridūrė, kad šiemet Kalėdos bus kitokios, tačiau tai nereiškia, kad jos turi būti blogos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: