Kalėdinių renginių pradžia Panevėžyje yra panaši į „pasaką”

Praėjusį penktadienį Panevėžyje, bene pirmajame iš visų Lietuvos savivaldybių centrų, buvo įžiebta 18 metrų aukščio Kalėdų eglė. Dėl nevaldomos pandemijos ir galimo COVID-19 viruso plitimo iškilmingos eglutės įžiebimo šventės buvo atsisakyta, tačiau kažkodėl oficialiai neskelbiami renginiai Laisvės aikštėje vyksta. Deja, šeštadienį, nors ekstremalių oro sąlygų nebuvo, Kalėdinė eglutė buvo užgesusi.

Pirmadienį kalbinta Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė sakė esanti labai užsiėmusi ir pažadėjo atsakyti tik į elektroniniu paštu į atsiųstus klausimus. Vedėjos klausėme, kodėl buvo atsisakyta Kalėdinės eglutės įžiebimo renginio, kiek jam buvo skirta pinigų, kodėl eglutė užgeso ir ar už tai kokia nors atsakomybė numatyta puošusiesiems Panevėžio centrą.

Tik po geros paros buvo gautas ne ponios A.Čeponienės, o gana abstraktus Komunikacijos skyriaus vedėjos Eglės Morkūnės atsakymas.

Ji nurodė visiems žinomą tiesą, kad siekiant užtikrinti miestiečių saugumą buvo nuspręsta atsisakyti masinio eglutės įžiebimo renginio ir apie jį neskelbti. E.Morkūnės teigimu, panevėžiečiai buvo pasveikinti kitu formatu – LED ekrane, kuriame savaitgalį nuolat buvo transliuojami sveikinimai. Valdininkė nurodė, kad savaitgalį teatras „Menas” pateikė staigmeną ir parodė dviejų dramaturgių specialiai Panevėžiui sukurtas kelias pasakas.

Į klausimą apie pinigus  E.Morkūnė atsakė, jog minėtų priemonių sąmata tikslinama, o tai leidžia manyti, kad pasaka ir lieka pasaka.

Į klausimą apie užgesusią eglutę E.Morkūnė nurodė, jog tai lėmė techniniai nesklandumai, tačiau taip ir neatsakė ar kokia nors atsakomybė tenka Panevėžį puošusiai įmonei.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: