Aukštaitijos naujienosBiržai

Kalėdų eglė nušvito ir Vabalninke

Gruodžio 12 dieną įsižiebė kalėdinė Vabalninko miesto eglė. Sutikti eglės vabalninkiečiai ir miesto svečiai rinkosi į kalėdinių langų kompozicijomis išpuoštą miesto aikštę. Išradingas kompozicijas kūrė Vabalninko seniūnijos bendruomenės, mokyklos, seniūnijos darbuotojai. Kaip įpratę, vabalninkiečai šventėms papuošė gyvą eglę, augančią Žolinės aikštėje.

Šventę pradėjo Kalėdų senelis, Senis Kalėda ir jų palydovės. Eglės įžiebimo akimirka buvo patikėta Vabalninko seniūno pavaduotojai Zenai Švainauskienei. Kai eglė nušvito, šventę garsiai paskelbė ir fejerverkai. Šventės vedėja Audronė Stapulionienė priminė Kalėdų eglės istoriją, o visi kartu nutarė – Vabalninko eglė gražiausia pasaulyje.

Sveikinimo kalbas sakė svečiai: Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas, Savivaldybės administracijos direktorius Vidas Eidukas, Savivaldybės tarybos narys Valdemaras Valkiūnas. Svečiai linkėjo gražių švenčių, džiaugtis ir didžiuotis savo miestu, jo žmonėmis, o vaikams – išsvajotų Kalėdų senelio dovanų.

Kalbos buvo trumpos, po jų Senis Kalėda ir Kalėdų senelis vaikus ir vyresniuosius kvietė į ratelį. Kas sužvarbo, sušilti kvietė Vabalninko bendruomenės žmonės, siūlydami karštą kavą, arbatą ir sausainius prie jų.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close