Kalėti nuteistas P.Dimša: „Geriau mirsiu, nei prisiimsiu svetimą kaltę!“

„Aš negaliu prisiimti svetimos kaltės. Ar jūs prisiimtumėte kieno nors kaltę? Niekuomet! Aš geriau mirsiu, nei prisiimsiu svetimą kaltę. Man liko nedaug. Ir nuodėmės aš nenusinešiu. Jei būčiau tai padaręs, pasakyčiau. Su tokia nuodėme aš nenorėčiau mirti. Aš mirsiu, bet ramia sąžine…“, – jau šį pirmadienio vakarą 20.20 val. gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ teigs aktorius Petras Dimša.

6-eri metai nelaisvės atvirojoje kolonijoje ir solidi 105 tūkstančių eurų, arba beveik 400 tūkstančių litų suma žuvusio menininko Šarūno Surblio artimiesiems. Tokį teismo nuosprendį prieš savaitę išgirdo televizijos serialo „Giminės“ žvaigždė aktorius Petras Dimša.

Bylą nagrinėjusi teisėja paskelbė, kad susipažinus su bylos medžiaga nekilo abejonių dėl 76-erių aktoriaus Petro Dimšos kaltės. Teisėjos išvadose dviračiu važiavusį 24-erių dailininką Šarūną Surblį aktorius partrenkė savo automobiliu, būdamas neblaivus. Ištyrus aktoriaus kraują nustatytas 1,67 promilės girtumas.

Pirmą kartą viešai televizijai interviu davęs aktorius ir toliau neigs savo kaltę dėl menininko mirties, pasakos kaip įvyko avarija, atskleis, kokie buvo paskutiniai žuvusiojo žodžiai, kuriuos jis girdėjo.

„Aš juos dar kartą labai užjaučiu, ir labai prašau, kad jie išgirstų ne tik save, bet ir kitus. Suprantu, kad jie jaučia skausmą. Bet kaltinti be kaltės kaltą yra tiesiog nepadoru…“, – į žuvusiojo artimuosius kreipsis aktorius Petras Dimša.

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą 20.20 val. tik per LNK.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: