Kaltinimai Utenos kolegijos byloje pateikti septyniems asmenims

Ikiteisminį tyrimą atlikę pareigūnai mano, kad nuo 2013 iki 2018 metų Utenos kolegijoje buvo galimai klastojami dokumentai – kolegijai priklausančių tarnybinių automobilių kelionės lapai.

Pareigūnų duomenimis, tam tikri kolegijos darbuotojai pasirašydavo kelionių lapus, neva, jie vyko tarnybiniais automobiliais darbo reikalais, nors iš tiesų, manoma, automobiliai buvo naudojami asmeniniais tikslais.

Buvęs vadovas kaltinamas ir dėl to, kad galimai nurodė vienam savo darbuotojų prisiimti kaltę dėl administracinio teisės pažeidimo, kurio šis nepadarė.

Taip pat G. B. kaltinamas tuo, kad į darbo komandiruotes užsienyje keliavo su savo artimaisiais, o išlaidas už jų keliones, apgyvendinimą ir maitinimą apmokėjo Utenos kolegija.

Be to, kolegija apmokėjo ir už G. B. biografijos publikavimą enciklopedijoje „Sėkmingiausios Lietuvos asmenybės“. Pareigūnai tai vertina kaip piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi ir svetimo turto iššvaistymą, nes Utenos kolegija jokios naudos iš šios publikacijos negavo.

Manoma, kad dėl visų šių nusikalstamų veikų buvo padaryta didelė turtinė žala Utenos kolegijai – iššvaistyta jos turto už daugiau kaip 12 tūkst. eurų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: