Pradžia Panevėžio naujienos Aktualijos „Karaliaus kirtis“: piketas prie Savivaldybės

„Karaliaus kirtis“: piketas prie Savivaldybės

2062
0

Gegužės 20-26 d. Panevėžys tampa mūšio zona – mieste vyksta karinės pratybos „Karaliaus kirtis“.

Šiandien prie Savivaldybės organizuotas „piketas“, kurio dalyviai reikalavo „nustoti pažeidinėti žmonių teises“, laisvės „Udijos valstybei“, „socialinės lygybės“. Po ilgų derybų pavyko suformuoti „piketuotojų“ derybinę grupę, su kuria prie derybų stalo sėdo Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

„Išklausėme „protestuotojų“ reikalavimų, parengėme protokolą, kuriame jie buvo užfiksuoti ir spręsime apie jų pagrįstumą“, – teigia T. Jukna.

Nežinomas pajėgas panevėžiečiai galės atskirti iš abi rankas puošiančių mėlynų juostų ir mėlynais lapais pažymėtų automobilių. Priešiškos pajėgos vilkės margintomis mėlynomis uniformomis, Lietuvą ginantys kariai ir pareigūnai – mums įprastomis uniformomis.

Kad pratybos vyktų kuo sklandžiau ir kiltų kuo mažiau nesusipratimų ir nepatogumų, prašoma visų pamačius karinį transportą, karius ar pareigūnus nuo jų laikykis atokiau. Rekomenduojamas saugus atstumas – 30 m. Jei tuo metu naudojami imitaciniai garso šoviniais, granatos ar dūminiai užtaisai, palaukite, išklausykite policijos arba karių nurodymų. Jiems perduokite ir rastas karinės ekipuotės ar įrangos dalis.

Karinės pratybos mieste ir rajone truks iki gegužės 26 d. Gyventojai matys kareivius, girdės šūvius ir sprogimus.

 

Komunikacijos skyrius

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.