AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Karaliaus Mindaugo husarų batalionas kviečia bėgti už Lietuvą!

Karaliaus Mindaugo husarų batalionas kovo 11-ąją vėl kviečia bėgti už Lietuvą! Šį kartą panevėžiečiai, nors ir nesiekia rekordo, nepertraukiamai bėgs 28-ias valandas. Didžioji laiko dalis – jau užpildyta.

Panevėžyje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną vėl kviečiama prisiminti bėgant. Į tradicinį kovo 11-osios bėgimą, šiemet vyksiantį net 28 valandas, kviečia Karaliaus Mindaugo husarų batalionas. Anot organizatorių, panevėžiečiai šį renginį taip pamėgo, kad didžioji dalis bėgimui skirto laiko jau užimta.

Ankščiau bėgimas vykdavo bataliono teritorijoje, tačiau kartą suorganizavus jį miesto širdyje, anot bataliono vado Rolando Putniko, renginys tapo svarbia šventės dalimi. Juolab, kad visas 28 –ias valandas iš rankų į rankas bėgikai perduoda valstybės simbolį – trispalvę.

Aikštės ratas, kurį turės įveikti kiekvienas bėgikas – virš 400-ių metrų ilgo. Bėgimas startuos kovo 10-os dienos rytą, ir baigsis kovo 11-osios vidurdienį. 12—ą valandą – aikštėje prie savivaldybės vyks tradicinė iškilminga Respublikos vėliavos kėlimo ceremonija.

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.