Panevėžio miesto mero pavaduotojas Deividas Labanavičius.

Karantinas. Deividas Labanavičius: „Viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą”

Lietuvoje paskelbus karantiną, daugelis laiką leidžia namuose, dirba nuotoliniu būdu ir panašiai. O ką karantino metu veikia Panevėžio miesto tarybos nariai. Jie sutiko pasidalinti mintimis, patarimais panevėžiečiams ir atsakyti į keletą Aukštaitijos naujienų portalo AINA pateiktų klausimų. Šiandien kalbiname Panevėžio miesto tarybos narį, mero pavaduotoją, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narį Deividą Labanavičių.

Ar dirbate karantino metu ir kaip (ar einate į darbą ar iš namų) ?

Taip, karantino metu dirbu įprastai savo darbo vietoje, t. y. savo kabinete. Neįprasta tai, jog šiuo metu savo kabinetuose praleidžiame didžiąją savo darbo laiko dalį. Gyvi susitikimai – pasitarimai su kolegomis vyksta ypač mažose grupelėse, dėvint veido kaukes ir laikantis kelių metrų atstumo.

Kaip leidžiate laiką namuose su šeima ar artimaisiais?

Darbo dienomis žmona „priversta“ įsijausti tiek į pradinių klasių mokytojo, tiek į darželio auklėtojo vaidmenį. Kadangi jos darbo vieta šiuo metu yra namai, tad vaikų ugdymas dienos metu gula ant jos pečių. Žinoma, vakare ši rolė atitenka man. Savaitgaliais stengiamės laiką leisti kuo aktyviau. Išvažiuojame į mišką pasivaikščioti ar tiesiog pabūti gryname ore. Namuose teko prisiminti daug stalo žaidimų.

Kuo patartumėte užsiimti ir praskaidrinti panevėžiečių kasdienybę karantino metu?

Manau šiuo metu idealus metas atlikti visus darbus ar pažadus, kuriems vis nerasdavome laiko. Vienas tokių – pagaliau susitvarkyti ir surūšiuoti visas foto nuotraukas, esančias tiek kompiuteryje ar plančetėje, tiek mobiliuose telefonuose. Manau tinkamas metas paskambinti ir pakalbinti visus „senus“ draugus ar klasiokus, kuriuos prisimindavai tik per jų gimtadienį, kurį išduodavo žinutė feisbuke. Manau nėra blogai prisiminti, kas yra atsilenkimai ir atsispaudimai, nes juk vasara artėja.

Kokią knygą (ar knygas) rekomenduotumėt paskaityti panevėžiečiams ir kodėl?

Visų pirma rekomenduočiau SAU, pagaliau pabaigti skaityti George Orwell‘o 1984 – ieji. Net gėda prisipažinti, kiek laiko ją jau skaitau.

Kokį filmą ar serialą rekomenduotumėte pažiūrėti ir kodėl?

Rekomenduočiau serialą – „Mentalistas“. Visiems, kam patinka truputį mistika ir nenuspėjama pabaiga kiekvienoje serialo serijoje.

Ką siūlote veikti per Velykas?

Mano pasiūlymas būtų labai paprastas ir šiai dienai labai aktualus – LIKITE NAMUOSE! Beje, pritariu feisbuke perskaitytai minčiai – „Nevažiuosiu Velykų švęsti pas tėvus, nes su jais drauge noriu praleisti šventas Kalėdas“.

Palinkėjimas ar padrąsinimas panevėžiečiams pandemijos metu.

Viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Tad išlikime dar šiek tiek kantrūs ir tada galėsime visi džiaugtis vasaros teikiamais malonumais.

Dėkojame už pokalbį.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: