Karantino iššūkiams spręsti – nemokamas NT nuomos įrankis

Lietuvoje išliekant judėjimo ir kontaktinio bendravimo ribojimams, lietuvių startuolis „Properenty.lt“ smulkiems nekilnojamojo turto nuomotojams pradeda teikti nemokamą „Properenty Light“ paslaugą, kuri pagelbės ne tik išmaniau valdyti ilgalaikės NT nuomos procesus, bet ir nemažinti verslo apimčių pandemijos akivaizdoje.

Prieš porą mėnesių veikti pradėjusi išmanios ilgalaikės NT nuomos platforma „Properenty.lt“ jau turi daugiau negu 300 klientų, nuomojančių nekilnojamąjį turtą. „Kasdien bendraudami su nekilnojamojo turto savininkais, nuomojančiais jį ilgalaikei nuomai, matome, kad daug rūpesčių, kurie jiems šiuo metu kyla, mums nėra sudėtinga išspręsti. Suteikdami galimybę nemokamai naudotis šia platforma smulkiems NT savininkams,  matome galimybę stipriai priartėti prie mūsų turimos vizijos apie išmanią, šiuolaikišką ir pažangią Lietuvos NT rinką, kurioje nuomotojo efektyvumas ir nuomininko, kaip vartotojo, patirtis pasiektų visiškai kitą lygmenį“, – sako „Properenty.lt“ vadovas Andrius Čepkus.

Nemokamoje „Properenty Light“ versijoje vieno ar dviejų NT objektų nuomotojai gali naudotis visomis bazinėmis paslaugomis, tokiomis kaip sutarčių valdymas internetu, patogus komunalinių rodiklių raportavimas ir sekimas, automatinis nuomos ir kitų įmokų surinkimas, centralizuotas bendravimas ar patogus gedimų registravimas ir valdymas.

Tuo tarpu didelius butų kiekius ar komercinės paskirties objektus valdantiems NT nuomotojams „Properenty.lt“ toliau vysto išpuoselėto ir specializuoto funkcionalumo „Properenty Pro“ versiją, taip tinkančią ir co-living administravimui. „Europoje co-living nuoma išgyvena atgimimą ir milžinišką augimą. Panašių tendencijų vietomis galima pastebėti ir Lietuvos NT  rinkoje. Stebėdami pokyčius rinkoje, esame pasirengę lanksčiai ir operatyviai pritaikyti individualizuotus sprendimus išmaniai NT nuomos rinkai“, – sako A. Čepkus.

„Properenty.lt“ yra lietuvių startuolis, vystantis išmanios NT nuomos platformą, orientuotą į ilgalaikės nuomos procesų efektyvinimą ir vartotojo, t.y. nuomininko, patirties gerinimą. Ši platforma – tai įrankis, siekiantiems automatizuoti nuomos administravimą ir patogiai valdyti viską vienoje vietoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: