Karantino metu Šiaulių bankas atidaro skyrių Biržuose

Balandžio 8-15 dienomis Šiaulių bankas papildomai atidarys 8 klientų aptarnavimo padalinius, kuriuose klientai galės atlikti visas finansines operacijas.  Biržų mieste Šiaulių banko skyrius dirbs balandžio 10, 14, 15 dienomis nuo 8 iki 17 val.

Kai kurių padalinių veikla karantino metu laikinai atnaujinama, nes daliai klientų aktuali mokėjimų pavedimų ir grynųjų pinigų banko skyriuose paslauga, o tuo laikotarpiu bus mokamos pensijos ir socialinės išmokos.

Šiaulių bankas dėl saugumo klientus į skyrius ragina vykti tik esant svarbioms priežastims. Finansinius reikalus rekomenduojama tvarkyti nuotoliniu būdu – per el. bankininkystę, esant klausimams skambinti į klientų aptarnavimo centrą, norint atlikti grynųjų pinigų operacijas – rinktis bankomatų paslaugą.

Siekiant sumažinti viruso plitimo riziką, prieš vykstant į skyrių klientai turi užsiregistruoti telefonu  1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337). Į skyrių vienu metu priimamas tik vienas asmuo. Atvykusius klientus pasitiks banko darbuotojas ir pakvies užeiti į skyrių.

Balandžio 8 ir 10 dienomis laikinai papildomai dirbs Jonavos, Birštono, Raseinių, Druskininkų ir Kelmės klientų aptarnavimo padaliniai. Ukmergės skyrius dirbs balandžio 8, 10, 14, 15 dienomis. Vilniaus Sėlių g. padalinys veiks 8, 9, 10 dienomis, o Biržų skyrius – 10, 14, 15 dienomis.

Karantino metu dirbančių banko skyrių darbo laiką rasite čia.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: