Karių pratybos Panevėžio respublikinėje ligoninėje

Pratybose dalyvavę Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų tariamai sužeisti kariškiai buvo vežami ir į Respublikinę Panevėžio ligoninę, kurioje pasirengimą ekstremaliai situacijai pasitikrino ir medikai. Jie teigia, jog šios pratybos buvo puiki proga sužinoti, ką įstaigoje dar reikia tobulinti.

Kelias dienas Panevėžyje ir rajone sąmyšį kėlę Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų kariškių pratybos „Karaliaus kirtis 2015” „ant kojų“ sukėlė ir Respublikinės Panevėžio ligoninės medikus. Iš karo lauko zonos čia buvo vežami tariamai sužeisti kariškiai. Tokių pratybų tikslas – įvertinti Panevėžio respublikinės ligoninės priėmimo skyriaus medikų pasirengimą ekstremaliai situacijai.

Pratybose dalyvavę medikai tai vadina puikia mokykla, kuri leido įvertinti pasirengimą ekstremaliai situacijai. Kai kurie gydytojai pripažino, jog trūkumų būta, tačiau kariškių priėmimas vyko profesionaliai. Neabejojama, kad viskas būtų kitaip, dirbant realioje situacijoje: didesnę įtampą keltų sužeistų kareivių dejonės bei grėsmė visos ligoninės saugumui.

Pagal pratybų scenarijų, išgyveno ne visi į Panevėžio Respublikinės ligoninės priėmimo skyrių atvežti kariai. Nors pratybose dalyvavo net keletas gydytojų ir daugiau nei dešimt slaugytojų, skyriaus darbas nebuvo sutrikdytas ir tikrieji ligoniai buvo priimami kaip įprasta.

 

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV_logotipas_baltas

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: