Karjeros diena: kokią profesiją pasirinkti

Šiandien karjera suvokiama kaip mokymasis visą gyvenimą. Sėkmingai karjerai mokiniai turėtų ruoštis iš anksto. Svarbu, kad mokykloje jiems būtų sudarytos sąlygos ugdyti karjeros kompetencijas, pasirinkti tinkamą mokymosi kryptį, o atėjus stojimo laikui – norimą profesiją.

Siekiant palengvinti pasirinkimą Panevėžio rajono moksleiviams gruodžio 3 d. Savivaldybėje organizuota karjeros diena.

„Pasirinkti tinkamą profesiją – vienas svarbiausių dalykų žmogaus gyvenime. Todėl pakvietėme jus susipažindinti su galimybėmis studijuoti ir mokytis Panevėžio miesto aukštosiose bei profesinėse mokyklose“, – sakė renginio organizatorė Panevėžio rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Sandra Budreikienė.

Sveikinimo žodį moksleiviams taręs Savivaldybės meras Povilas Žagunis išreiškė viltį, mokymosi ir studijų programų pristatymas gyvu žodžiu bus veiksmingesnis nei galimybė informaciją gauti internetu.

Savo studijų programas ir fakultetus pristatė Panevėžio kolegijos atstovės – Tarptautinių ryšių, marketingo ir projektų skyriaus vadovė Raimonda Gvozdienė ir projektų vadovė Dovilė Jankevičienė.

Apie galimybes studijuoti Kauno technologijų universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultete kalbėjo studijų prodekanė doc. Dr. Brigita Stanikūnienė, mokslo prodekanė dr. Olga Stirkulienė.

UAB „TPA“ direktorius Alvydas Andrijauskas pasidalino mintimis apie darbo ir karjeros galimybes inžinerinės pramonės sektoriuje.

Panevėžio profesinio rengimo centrą pristatė direktorius Bronius Sadula ir sektorinio centro vedėja Irena Rudėnienė. Jie papasakojo apie modernią centro amatų bazę, profesijas ir priėmimo sąlygas.

Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centro direktorius Tautvydas Anilionis skatino nebijoti rinktis profesinį mokymą, nes profesinės mokyklos suteikia galimybes įgyti įvairias darbo rinkoje paklausias profesijas.

Jaunoji verslininkė, dizainerė ir prekės ženklo „Mocca“ įkūrėja Karolina Jakulienė moksleiviams papasakojo, kaip parsidėjo jos kūrybos kelias, kuris vėliau tapo verslu.

Karjeros dienos renginio svečiai moksleiviams atvėrė daug skirtingų profesijos pasirinkimo kelių, kuriuo pasukti linkėjo apsispręsti atsakingai.

Savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply