Karkasiniai namai – patogiam ir ekonomiškam gyvenimui

Karkasiniai namai – patogiam ir ekonomiškam gyvenimui

927
0
DALINTIS
Karkasinių namų statyba ir įrengimas pasižymi išskirtiniu patogumu, paprastumu ir nedidele kaina. Tokių pastatų kūrimas žinomas jau nuo senų laikų, todėl – tai gana patikimas bei laiko patikrintas būdas nesunkiai įsirengti savo svajonių būstą. Puikūs tokių statinių pavyzdžiai yra senomis, rėminio karkaso technologijomis pastatyti fachverkai, kurie džiugina pajūrio lankytojus.

Palyginus su rąstiniais, karkasiniai namai yra šiek tiek pigesni, todėl tinkami tiems, kurie savo būstui gali suteikti ribotą kiekį investicijų. Taip pat užsakyti šiuos pastatus galima per trumpesnį laiko tarpą, o pasirinktame objekte juos pastatyti gana greita ir efektyvu. Be to, toks būstas pasižymi puikiu šiluminiu efektyvumu, kuris gali būti patobulintas net iki A++ standartų. Taip pat pasirinkus šį būsto įsirengimo tipą, nereikia riboti savo architektūrinių idėjų. Priešingai nei rąstinių namų statyboje, šioje nėra jokių konstrukcinių suvaržymų, todėl nesunkiai gali būti išpildytos visos idėjos.

Tokie namai statomi tik iš natūralių medžiagų, todėl išsaugo visą ekologiškumą bei gamtos pojūtį. Natūralios medžiagos nekenkia nei gamtai, nei iš jų pastatytų būstų gyventojams. Kruopščiai pastatyti karkasiniai būstai savo pirminę išvaizdą bei kokybę nesunkiai gali išsaugoti net kelis dešimtmečius, o kartais pasiekti net arti šimto metų. Dėl natūralių bei kokybiškų medžiagų šio tipo statiniai pasižymi ir aukšto lygio ekonomiškumu, kuris pasireiškia minimaliu energijos nuotėkiu bei gana mažomis šildymo sąnaudomis.

Kruopštus įrengimas – išskirtinė kokybė

Karkasiniai pastatai yra dažnai lyginami su mūriniais. Deja, pirmieji susilaukia nepelnytos kritikos ir yra apipinti nepagrįstais mitais. Keli tokių mitų pavyzdžiai – nepatvarumas ar mažas atsparumas gaisrui. Vis dėlto, šie mitai yra gana toli nuo tikrosios tiesos. Tokio tipo namai statomi pagal specialius statybinius projektus, kuriuose numatyti visi reikalingi konstrukciniai sprendimai, kurie padeda užtikrinti aukštą patvarumo lygį.

Atsparumas ugnies liepsnoms užtikrinamas padengiant medieną priešgaisriniu tirpalu. Taip pat dažnai tokių namų įrengimui naudojamos įvairios medžiagos, pavyzdžiui, mineralinė vata, kurios priešgaisrinės savybės yra ne blogesnės nei kitų medžiagų. Be šių aspektų, didelis dėmesys yra skiriamas konstrukciniams reikalavimams. Vienas iš tokių reikalavimų – medienos išdžiovinimas bei impregnavimas. Be to, šilumos, garo, vėjo izoliacijos turi būti įrengtos pagal aukščiausius reikalavimus, nes kitaip karkasiniai pastatai gali būti labai šalti ir sunkiai išlaikyti savo ilgaamžiškumą.

Taigi karkasiniai namai – puikus pasirinkimas norintiems gyventi patogiai, nebrangiai bei šiltai. Vis dėlto, norint pasiekti maksimalią naudą ir įsirengti tokio tipo būstą kuo kokybiškiau bei patvariau, verta tam skirti nemažai dėmesio. Atidžiai įrengtas pastatas ne tik nenusileidžia mūriniams ar rąstiniams namams, bet ir pralenkia juos savo nesunkia priežiūra, aukštu ekonomiškumo lygiu, patrauklia kaina bei išskirtine kokybe.

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.