Karolina Mint pristato filme „Gimęs antrą kartą” skambėjusios dainos vaizdo klipą

Subtilų balsą turinti indie muzikos atlikėja iš Vilniaus Karolina Mint pristato filme „Gimęs antrą kartą” skambėjusios dainos „Kitokia meilė” vaizdo klipą. Jame žiūrovai pamatys trumpametražio vaidybinio filmo kadrus, persipynusius su dainininkės pasivaikščiojimais po tas vietas, kur vyko pagal tikrus įvykius paremtos dramatiškos juostos filmavimai.

„Pamenu tą dieną, kai režisierė Debora Gvazdikaitė paprašė atsiųsti mano sukurtos muzikos, kuri galėtų tikti filmo garso takeliui. Tuomet prisiminiau kažkada pagal Elenos Kaminskienės eilėraštį „Kitokia meilė” sukurtą dainą ir drauge su dar keliomis kompozicijomis nusiunčiau filmo kūrybinei komandai. Šį kūrinį jau seniai buvau padėjusi į „stalčiuką” ir net neplanavau jo įrašinėti, bet labai džiaugiuosi, kad būtent jis buvo prikeltas tokiame amplua. Klausantis atrodo, kad režisierės įžvalgų dėka, filmas atrado savo dainą, tiek žodžiais, tiek muzika atspindinčią pagrindinio veikėjo išgyvenimus, kai praradęs viską, Vladas atranda kitokią meilę”, – savo mintimis dalinasi dainininkė Karolina Mint. 

„Kitokia meilė” oficialus vaizdo klipas: https://youtu.be/yzMwZpdYJ8A

2020 metų rudenį didžiųjų Lietuvos miestų kino teatruose pasirodęs Deboros Gvazdikaitės režisuotas filmas „Gimęs antrą kartą“ pasakoja jaudinančią istoriją, kaip apsivertė buvusio narkomano gyvenimas. Filmas sukurtas pagal Vladislavo Pociaus istoriją, žmogaus, kuris šiandien jau 20 metų gyvena blaiviai, yra įkūręs ALFA reabilitacijos centrus Londone ir Marijampolėje bei organizuoja ekstremalaus sporto renginius ALFA RUN.

Kadangi dėl pandemijos filmą galėjo pamatyti ribotas kiekis žmonių, kūrėjai nusprendė padaryti kalėdinę dovaną: gruodžio 29 dieną, antradienį, 19:00 val. (Lietuvos laiku), filmas „Gimęs antrą kartą“ bus transliuojamas Facebook ir YouTube platformose. Po filmo peržiūros, žiūrovų laukia dar niekur nepublikuotas interviu su Vladislavu Pociumi bei pokalbiai su kūrybine grupe. Transliacijos nuorodas galima rasti filmo interneto svetainėje www.gimes2karta.lt  

Nuorodos:


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: