Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-05-05

Kartu su Leonu Somovu duete dainuojanti Dileta Kiselienė prisipažino: aš buvau jo gerbėja

„Mes vakar su Džiugu pakalbėjome, kad prie bet ko galima būtų parašyti „Leon Somov“, ir jau bus gerai! Tiesa? Tu sutinki? Tu kaip „Coca Cola”, tinki su viskuo“, – pokalbį su Leonu Somovu ir Dileta Kiseliene pradės vedėjas Giedrius Savickas

„Tai mes taip ir padarėm“, – juoko neslėps Dileta

Šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ svečiuosis vienas garsiausių Lietuvos prodiuserių, muzikos kūrėjas Leonas Somovas. Į laidą jis atvyks kartu su savo scenos partnere Dileta Kiseliene. Atlikėjai savo bendrą muzikinį kelią pradėjo prieš dvejus metus. Laidos metu Leonas su Dileta pasidalins ne tik keliomis asmeninėmis gyvenimo detalėmis, bet ir judviejų dueto atsiradimu.

„Viskas kažkaip labai natūraliai gavosi, nebuvo jokių kastingų ar anketų pildymo. Nusprendžiau paskambinti Leonui, nors tikrai labai bijojau ir dabar net nežinau, kodėl. Iki tol pažįstami nebuvome, tik tiek, kad aš buvau jo gerbėja“, – prisipažins Dileta

„Aš nustebau sužinojęs, kad tu, Dileta, kuri muziką ir pati rašai žodžius. Kaip seniai tu tai darai?“ – nuostabos neslėps vedėjas Dž. Siaurusaitis.

„Labai seniai, todėl ir atsitiko taip, kad palikau grupę tam, kad pagaliau galėčiau atskleisti ir pasidalinti savo kūryba su visais. Ir, manau, kad man tikrai neblogai sekasi“, – teigs atlikėja.

Netrukus bendrą vinilo plokštelę išleidžiantys muzikantai atskleidė, kad kuriant albumą susidūrė su vienu nelengvu sprendimu. „Atrodo, tai juk toks paprastas dalykas sudėti dainų eiliškumą. Tačiau kartais iš tikrųjų taip sudėtinga nuspręsti. Todėl įvairiausiais būdais dėliojamas eiliškumas. Kartais žiūrime pagal jausmą, kaip dainos klausosi, kartais pagal tempą, o būna, kad ir pagal pavadinimus atrenkame. Tai va, mes irgi su Dileta net kelias dienas sprendėme, kaip tas dainas sudėti“, – LNK laidoje „Šeškinės 20“ atviraus Leonas Somovas.

Nepraleiskite ir šį trečiadienio vakarą, 20 val., įsijungę LNK televiziją, laidoje „Šeškinės 20“ išgirskite kurioziškų situacijų iš dueto – Leono Somovo bei Diletos Kiselienės – veiklos, taip pat, sužinokite, kodėl Edmundo Seiliaus žmona Kristina Zmailaitė, pirmą kartą pamačiusi savo anytą, išgirdo gąsdinančius žodžius: „Prisidirbsi vaikų, išvarysiu iš namų“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: