Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-09-16

Kas bendro tarp TV žinių vedėjos Donatos Račaitės ir režisieriaus Andriaus Žiurausko?

Šį vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiuosis žavioji Žinių vedėja Donata Račaitė ir aktorius, režisierius, TV laidų vedėjas Andrius Žiurauskas. „Gero vakaro šou“ studijoje abu jie atsidūrė ne šiaip sau. Kas juos sieja? Ogi abu dalyvauja „X faktorius. Žvaigždės“ projekte! Niekada profesionaliai nedainavę, jie nutarė išbandyti save visai kitame amplua. Apie tai juos ir kalbins šmaikštieji Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis.

Donata pasakojo, kad žurnalistės profesija jau yra įaugusi jai į kraują, ji net laisvalaikiu viską stebi budria akimi, nagrinėja ir renka informaciją reportažams. Taigi, laidos vedėjai  Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius klausė Donatos, kaip ji pradėjo savo karjerą televizijoje.

Mergina pasakojo, kad nuo pat vaikystės su lėlėmis ir žaislais žaisdavo ne namus, o žurnalistę ir imdavo iš jų interviu.

„Aš imdavau interviu su distanciniu pulteliu iš žaislų ir nematomų, įsivaizduojamų žmonių“, –  sakė TV3 žinių vedėja ir atskleidė, kad kitas jos pomėgis vaikystėje  buvo dainavimas.

„Tai su tuo pačiu distanciniu pulteliu, pakalbini nematomus žmones, o paskui su juo kaip su mikrofonu dainuoji, vėl pakalbini, vėl padainuoji“, – smagiais prisiminimais dalinosi D. Račaitė.

Pokalbio metu išaiškėjo, kad ji jau turi sceninės patirties – vaikystėje dalyvaudavo Skaitovų konkursuose. Tačiau dainuoti ant scenos neteko. Tai visiškai kitokia patirtis. Tikra avantiūra, kuriai pasiryžo rimtoji Žinių vedėja.

„Kurio iš teisėjų labiausiai bijojai ir kodėl?“, – klausė jos Justinas Jankevičius.

„Jazzu. Prisiklausiau gandų, kad visi labiausiai jos bijo, ir, kad aštriausiai pasisakinti, ir kad autoritetas man – viskas susidėjo, todėl jos labiausiai ir bijojau“, – atviravo Donata.

Kaip žurnalistei sekasi dainuoti, ji turėjo pademonstruoti ten pat vietoje – „Gero vakaro šou studijoje“.

Kitas laidos svečias – aktorius, režisierius, TV laidų vedėjas – Andrius Žiurauskas irgi pasiryžo dainavimo iššūkiui populiariausiame pramoginiame šou „X faktorius. Žvaigždės“.

„Kas tave tempė į tą „X faktorių“? Esi apdovanotas teatralas, režisierius ir tu nusprendei, kad būsi dainininkas? Kaip? Kodėl?“, – klausė Justinas Jankevičius.

„Tai yra nedidelis kerštas visiems vedėjams ir dainininkams , kurie eina vaidinti į kiną“, šmaikščiai atkirto A. Žiurauskas.

„Koks skirtumas buvo tarp savęs dainuojančio vertinimo ir realybės, kai jau atėjai pas profesionalų mokytoją?“, – toliau kamantinėjo Justinas.

„Šiaip aš dažniausiai dainuodavau, kai man būdavo linksma, gera. Kai dainuoji blaivus ir dar su mikrofonu, ir save girdi, va tada tai apima siaubas, noris skambint Samui ir sakyt „prašau nereikia“. Bet jau vėlu…“, – pasakojo Andrius apie savo pirmuosius bandymus dainuoti.

Kokios užduotys laukė studijos svečių, pokštai bei smagūs pokalbiai – „Gero vakaro šou“ laidoje – šiandien, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: