Lietuvos naujienos - Verslas - 2021-01-01

Kas gi nenori sutaupyti apsipirkdamas?

Kiekvienas iš mūsų turi mėgstamą parduotuvę, kurioje dažniausiai apsiperka. Ar tai būtų arčiausiai namų ar darbo esanti parduotuvėje, ar tokia, kurioje randate viską, ko jums reikia ar tiesiog ta, prie kurios esate pripratę. Visgi net ir gerai pažinodami parduotuvę, galite sutaupyti daugiau, jei eidami apsipirkti žinosite keletą gudrybių. Šį kartą norite jums papasakoti apie tai, kaip „Norfa“ akcijos gali padėti jums apsipirkti praktiškiau.

                      Susidarykite prekių sąrašą

Susidarę prekių, kurių jums reikia, sąrašą jūs ne tik išvengsite impulsyvių pirkinių parduotuvėje, bet ir galėsite iš anksto išsiaiškinti, kam šiuo metu yra taikoma nuolaida ir susiplanuoti įsigyti tam tikrų prekių pigiau. Pavyzdžiui, „Norfa“ akcijų leidinys yra išleidžiamas kas dvi savaites, tuo metu pasikeičia ir pagrindinės akcijos, taikomos tam tikrų kategorijų prekėms. Vieną kartą tai gali būti buitinė chemija, kitą – kava, kruopos, gyvūnų maistas ar šaldyti gaminiai. Kiekvienos iš šių kategorijų produktai gana ilgai negenda, taigi pasirinkę apsipirkti tada, kai taikoma akcija, jūs galite įsigyti didesnį šių produktų kiekį ir taip sutaupyti.

Atkreipkite dėmesį, kad be standartinio kas dvi savaites leidžiamo „Norfos“ nuolaidų leidinio, kuriame gausu įvairių pasiūlymų, gali būti ir kitų akcijų bei nuolaidų. Todėl prieš įsigydami ilgo galiojimo prekes įvertinkite jų kainą ir apsirūpinkite produktų atsargomis, kai iš tiesų galite sutaupyti.

                      Pasinaudokite siūlomomis galimybėmis

Skirtingos parduotuvės taiko skirtingas nuolaidų ir akcijų sistemas. Išnaudokite jas savo naudai! Derindami apsipirkimus skirtingose parduotuvėse jūs galite sutaupyti, jei, pavyzdžiui, vieną savaitę apsipirksite ten, kur akcija taikoma jums reikalingam augintinio maistui, o kitą – jau kitoje parduotuvėje, kur galėsite pigiau įsigyti didelį kiekį makaronų ar kitų greitai negendančių prekių. Tik nepulikte lakstyti po skirtingas parduotuves dėl smuklmeų, nes kelionės išlaidos gali būti didesnės negu taikomų akcijų ir nuolaidų nauda.

Štai „Norfa“ akcijos tikrai gali padėti sutaupyti apsiperkant „Praktiškomis valandomis“. Tai laikas darbo dienomis iki 10 ir po 20 val. – anksti ryte ir vėlai vakare – kai įsigyti tam tikrų prekių galite pigiau. „Praktiškų valandų“ nerasite jokioje kitoje parduotuvėje, o žinodami šią gudrybę, galėsite į „Norfą“ vykti apsipirkti tada, kai jums reikalingoms prekėms taikoma nuolaida. Beje, prekės, kurioms taikoma nuolaida šiomis valandomis, yra keičiamos kiekvieną savaitę, todėl sekant nuolaidas internete apsipirkti galėsite eiti tik susidarę aiškų ir konkretų pirkinių sąrašą.

                      Lojalumo kortelės nauda

Įvairių parduotuvių lojalumo kortelės gali išties erzinti, ypač jei nuo jų išsipūtusi piniginė nebetelpa į kišenę ar rankinę. Visgi neskubėkite išmesti turimų kortelių! Dažnai įvairios akcijos ir specialios kainos pasiūlymai galioja tik su tos parduotuvės lojalumo kortele. Taigi net jei galvojate, kad kuri nors kortelė jums nėra reikalinga – pasidėkite ją automobilyje, kad neplanuotai atvažiavus į tam tikrą prekybos centrą, nuolaidos visada atvažiuotų su jumis.

Prekybos centro „Norfa“ akcijos yra taikomos ir be lojalumo kortelės, tačiau ji turi kitų naudų, kuriomis verta pasinaudoti. Priklausomai nuo pirkinių sumos, atgal į lojalumo kortelę grįžta net iki 5 proc. „Norfos“ eurų, kuriuos galite panaudoti kito apsipirkimo metu. Taip pat per mėnesį išleidus 75 ar daugiau eurų, kitą mėnesį į jūsų lojalumo kortelę grįš papildomas 1 proc. nuo pirkinių sumos.

Derindami skirtingas taktikas išties galite apsipirkti pigiau ir sutaupyti kasdienėms būtinoms reikmėms skiriamą pinigų sumą. Svarbu pasidomėti internete ar prekybos centro akcijų leidinyje, kokios akcijos yra taikomos prekybos centre į kurį žadate vykti ir tuomet susidaryti konkrečių pirkinių sąrašą, kuris padės nepamiršti pigesnių ar nukainotų prekių bei leis išvengti impulsyvių pirkinių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: