Kas naujo pasikeitusiame „Vikinglotto“ žaidime?

Gal šiandien, vykdami į darbus, jau matėte ryškiaspalvius troleibusus ir lauko reklamas su linksmais žmonių veidais? TV ekrane pastebėjote šokinėjančią iš laimės porą? Ryškios spalvos, laimingi veidai, dažnesni laimėjimai, greičiau augantis Aukso puodas – tai atsinaujinęs žaidimas „Vikinglotto“.

Nuo šiandien, gegužės 18 d., buvęs žaidimas „Vikingų loto” prisistato pasikeitusiu pavadinimu – „Vikinglotto”. Šios tarptautinės loterijos, kurioje žaidžia Danijos, Islandijos, Norvegijos, Suomijos, Švedijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojai, pavadinimas suvienodintas visose šiose valstybėse.

Pasikeitęs žaidimo pobūdis

Nuo šiol keičiasi kamuoliukų riedėjimo tvarka. Bus ridenami 6 pagrindiniai skaičiai ir 1 Vikingo skaičius. „Vikinglotto“ bilietą sudarys 2 skaičių deriniai, taip pat, kaip iki šiol, tik keisis jų sudarymo principas. Pirmas derinys – iš 6 pagrindinių skaičių ir pirmojo pasirinkto Vikingo skaičiaus, antras derinys sudaromas iš tų pačių 6 pagrindinių skaičių ir antrojo Vikingo skaičiaus.

Žaidimo metu jau kitą trečiadienį riedės 6 pagrindiniai skaičiai ir 1 Vikingo skaičius. Taigi nebelieka Auksinio kamuoliuko, tad dėl Aukso puodo bus žaidžiama kiekvieno tiražo metu. Iki šiol buvęs Auksinis prizas, skirtas tik Lietuvai, išlieka, tik keičiasi jo pavadinimas. Prizą tik Lietuvai bus galima laimėti atspėjus 5 pagrindinius ir 1 Vikingo skaičių.

Laukia dažnesni laimėjimai

Pasikeitusi kamuoliukų riedėjimo tvarka lems dažnesnius laimėjimus, kadangi padaugėjo prizų kategorijų – vietoj buvusių 8, dabar laukia 10 kategorijų. Minimalų prizą (1,50 Eur) galima laimėti atspėjus vos 2 pagrindinius skaičius (iki šiol reikėdavo atspėti 3 skaičius). „Vikinglotto“ žaidėjų taip pat laukia didesnis ir greičiau augantis Aukso puodas, kuris niekada nebus mažesnis nei 3 mln. Eur, o augti galės net iki 35 mln. Eur. Dėl visų šių teigiamų pokyčių, bilieto kaina keičiasi į 1,50 Eur.

Atsinaujino visos žaidžiančios valstybės

„Vikinglotto“ atsinaujino visose žaidžiančiose valstybėse. Pasikeitęs žaidimo pobūdis, įvaizdis ir vizualika suvienodinta visur, kaip ir pats pavadinimas. Tuo siekiama bendrumo, žaidimo vienodumo visose šalyse ir bendro laimėjimų džiaugsmo.

Pastaraisiais metais „Vikingų loto“ žaidėjus iš Lietuvos lankė išskirtinė sėkmė. Štai vienam vilniečiui atiteko daugiau nei 307 tūkst. Eur, valstybės tarnautojas iš Vilkaviškio laimėjo daugiau nei 524 tūkst. Eur, buvęs inžinierius iš Vilniaus laimėjo net 1 mln. 180 tūkst. Eur, vadybininkui iš Kauno atiteko beveik 1 mln. Eur, dar trys žaidėjai iš Lietuvos pasidalino beveik 111 tūkst. Eur, o valstybės tarnautojas iš Šilutės džiaugėsi 195 tūkst. Eur laimėjimu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: