Kas taps Lietuvos „Draugiškiausiu choru“?

Neseniai prasidėjęs didžiausio masto muzikinis projektas „Chorų karai“ TV3 eteryje sulaukė milžiniško žiūrovų dėmesio ir palaikymo. Šeštojo sezono laidas jau pasižiūrėjo daugiau nei milijonas žiūrovų. Tiesioginio eterio metu internete už geriausiai pasirodžiusius chorus žiūrovai atidavė beveik 27 000 balsų. Toks internautų aktyvumas lėmė dar vieno konkurso atsiradimą.

Bus išrinktas „Draugiškiausias choras“, ne tik rengiantis puikius pasirodymus projekte, bet ir artimiausiai bendraujantis ne eterio metu. Žiūrovai turės galimybę balsuoti už kiekvieną iš septynių „Chorų karuose“ šiemet dalyvaujančių kolektyvų, todėl į apdovanojimą gali pretenduoti ir iš projekto jau iškritę chorai. Konkurso iniciatorius amerikiečių pažinčių portalas www.matchmillion.com „Draugiškausią chorą“ apdovanos 500 eurų piniginiu prizu.

Portalas www.matchmillion.com su TV3 televizija bendradarbiauja jau antrus metus. „Mane sužavėjo dalyvių šypsenos bei užsidegimas jau pirmuose „Chorų karų“ pasirodymuose. Kaip nuostabu sėdint studijoje stebėti, su kokia energija projekto dalyviai petys petin eina bendro tikslo link! Jie jaučia vienas kitą, lyg būtų pažįstami dešimtmečius“, – apie idėją įsteigti prizą „Draugiškiausiam chorui“ kalba pažinčių portalo įkūrėjas, verslininkas Aaronas Perezas.

„Matchmillion.com taip pat skatina žmonių bendravimą ir draugystę, kuri gali tęstis net iki gyvenimo pabaigos. Turiu galvoje – santuoką, – šypsodamasis tęsia Aaronas. – Apdovanojimą įsteigėme norėdami paskatinti mėgautis buvimu kartu.“

Savo balsus atiduodami internetu „Draugiškiausią chorą“ turės galimybę rinkti visi internautai. Projekte dalyvaujančių kolektyvų gerbėjai svetainėje www.matchmillion.com sukurtoje specialioje paskyroje galės pasirinkti, koriam chorui atiduoti savo simpatijas. Tai galima padaryti bet kuriuo patogiu laiku, prisijungus prie portalo. Kasdien galima skirti po vieną balsą.

„Tikiuosi, kad daugelis „Chorų karų“ dalyvių jau tapo gerais bičiuliais, todėl varžytis dėl šio prizo, palaikomam gerbėjų, manau, nė vienam iš jų nebus sunku“, – entuziastingai kalba A. Perezas.

Ketvirtoji didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ laida – jau šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3.

Projekto „Chorų karai“ 6-asis sezonas – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: