Lietuvos naujienosSveikata

Kas yra dantų akmenys ir kaip su jais kovoti?

Šiais laikais apie burnos higieną kalbama labai daug, juolab, yra labai daug priemonių, kurios padeda tinkamai rūpintis savo burnos ertme, galiausiai, daugelis specialistų siūlo savo paslaugas, kaip geriausią pagalbą tada, kai su burnos ertme turite problemų. Viena didžiausiai pasitaikančių problemų, kuri vėliau sukelia dantų gedimus – dantų akmenys. Jie daro įtaką kitų labai rimtų ilgų atsiradimui, tačiau laiku užkirtus kelią – pavyks sėkmingai susitvarkyti su problemomis.

Geriausias pagalbininkas – puiki klinika ir labiausiai Lietuvoje rekomenduojama https://www.pilene.lt/paslaugos/burnos-higiena. Specialistai ne tik nuvalys dantų akmenis, tačiau ir paaiškins, kaip prižiūrėti savo dantukus, kad ateityje netektų su jais turėti problemų.

Dantų akmenys sukelia labai rimtas ligas. Viena dažniausiai pasitaikančių ir bene labiausiai gąsdinanti yra parodontozė. Visi puikiai žino, kad jos rezultatas yra dantų netekimas ir tai dažniausiai gąsdina. Juk implantavimas tampa labai brangia paslauga, o gyvenimas be dantų bus kur kas sudėtingesnis. Ne tik dėl estetinių niuansų, tačiau ir dėl funkcionalių. Neribokite savo galimybės kiekvieną dieną valgyti skanų bei sveiką maistą.

Žinoma, siūlome nepamiršti, dantų akmenys yra tinkama vieta įvairioms infekcijoms atsirasti, kurios dažniausia daro įtaką, ne tik burnos ertmės ligoms tačiau ir viso organizmo funkcionavimui. Klinikiniais tyrimais yra įrodyta, kad dantų akmenys veikia ir visą mūsų kūną. Jie gali prisidėti prie įvairiausių širdies ligų ir daryti joms labai didelę įtaką. Lygiai taip pat akmenys gali turėti įtaką diabeto atradimui. Tai tik įrodo, kad tokia paprasta funkcija, kaip dantų higiena, turi būti atliekama ypač kruopščiai. Susigadinti dantukus jų nevalant yra paprasta, tačiau vėliau gali tekti skirti nemažai laiko, kol pavyksta vėl džiaugtis nuostabia šypsena. Taigi, pirmiausia – meilė sau, kadangi tai dažniausiai paskatina ir rūpinimasi dantukais.

Nelaukite, kol dantų akmenys sukels rimtas sveikatos problemas. Skirkite sau šiek tiek dėmesio ir džiaukitės nuostabiai gražia bei sveika šypsena.

Pagal Pilene.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button