Policijos departamento nuotr.

Kauniečiai pranešimą policijai galės pateikti nauju adresu

Kauno miesto ir rajono gyventojai, taip pat svečiai atvykę iš kitų miestų, prireikus policijos pagalbos Kauno mieste ir rajone, gali kreiptis ne tik į teritorinius policijos komisariatus, bet ir į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikalstamų veikų registravimo skyrių (toliau – Kauno apskr. VPK KP NVRS), kuris gyventojams atviras visą parą ir nuo šiol dirba adresu Chemijos g. 4B.

Nuo liepos mėnesio, Kauno apskr. VPK KP NVRS persikėlus iš patalpų Kaune, Laisvės al. 11, šis skyrius dirba adresu Chemijos g. 4B. Asmenys, norintys policijai pateikti pranešimą apie nusikalstamą veiką ar pažeidimą, gali kreiptis ne tik į teritorinius policijos komisariatus, bet ir atvykti į Kauno apskr. VPK KP NVRS.

Su šio skyriaus pareigūnais visą parą galima susisiekti ir bendruoju telefonu 8 700 63 805. Atvykus, gyventojai kviečiami paskambinti bendruoju telefonu arba konkrečių pareigūnų kontaktais, nurodytais ant durų ir sulaukti juos pasitinkančio policijos pareigūno. Šalia pastato gyventojų patogumui įrengtos dvi erdvios nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės. 

Primename, kad prireikus skubios policijos pagalbos, galima skambinti skubios pagalbos telefonu 112. Kviečiame naudotis ir elektroninėmis policijos paslaugomis – www.epolicija.lt registruoti anoniminį arba neanoniminį pranešimą, taip pat pasinaudoti kitais svetainės funkcionalumais. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: