Kauno miesto eglutės įžiebimo transliacija tapo pačia žiūrimiausia

Kasmet didžiuosiuose Lietuvos miestuose įžiebiamos eglutės sulaukia itin daug dėmesio, o šventinę transliaciją namuose stebi ir taip artėjančias Kalėdas pasitinka daugybė žiūrovų. Ne išimtis ir šie metai – šeštadienį įžiebtos eglutės aptarinėjamos iki šiol, o magiška TV3 televizijos transliuota Kauno eglės įžiebimo šventė tapo pačia žiūrimiausia. 

Įžiebimo šventės transliaciją „Šiltos Kalėdos Kaune“ namuose prie ekranų pasižiūrėjo beveik 400 tūkst. žiūrovų, o išskirtinė galimybė įžiebimo šventę pamatyti gyvai buvo suteikta tik tiems, kurie įprastai jos neturi arba tokiuose renginiuose dar niekuomet nėra dalyvavę. Tai – negalios paliesti ir globėjų šeimose augantys vaikai, o kartu ir tie, kuriems labiausiai reikia šilumos ir mažų stebuklų.

Šventinės transliacijos pavadinimą „Šiltos Kalėdos Kaune“ paaiškino pats Kalėdų senelis, kuris savo žodžiais rado jautriausias vietas kiekvieno žiūrovo širdyje. Pastarasis prabilo ne tik apie stebuklingą žodį „meilė“, be kurio niekuomet neprasideda tikrosios Kalėdos, bet ir apie tai, ką giliai savyje žinome kiekvienas. Juk, kaip sako senelis, Kalėdų laikotarpis – jautrus metas, per kurį pasitaiko visko: ir ašarų, ir išsiskyrimų. Bet po jų į mūsų visų gyvenimus ateina dar daugiau džiaugsmo ir susitaikymo: tiek su savimi, tiek ir su kitais.

„Galiu pasakyti, ko pasiilgstu labiausiai. Ogi visiškai paprasto dalyko: šypsenų. Juk neprašau per daug: tik daugiau vieni kitiems šypsokimės. Net jei burnas dengia kaukės, šypsokimės akimis, šypsokimės visa siela. Sušildykime tą pernelyg giliai mus persmelkusį įšalą. Juk Kalėdos – dovanų metas, negalima raukytis! Norėčiau paprašyti vieno dalyko – paskelbkime visuotinį širdžių atšilimą ir tegul jis prasideda jau dabar. Tegul ištirpsta tos smulkios pykčio skeveldros, įstrigusios mums į širdis. Nes nėra geresnės dovanos nei kitam dovanojama meilė. Ir šypsena“, – linkėjo jis.

Daugybės pagyrų sulaukusią eglę šiemet drugeliais puošė menininkė Jolanta Šmidtienė, o magišką kalėdinę atmosferą savo pasirodymais kūrė žinomiausi šalies atlikėjai, tarp kurių –  Leon Somov, Iglė Bernotaitytė ir Saulius Prūsaitis, Linas Adomaitis, BIPLAN, Ieva Zasimauskaitė, SEL ir Soliaris bei daugelis kitų.

„Dideli ir maži stebuklai vyksta kasdien, tik reikia mokėti juos pastebėti. Aš girdėjau, kad kuo mažiau žmogus pyksta, tuo didesni stebuklai jį aplanko. Kuo daugiau aplinkui šypsenų, tuo labiau žydi svajonių sodas. Kuo daugiau meilės ir šilumos vienas kitam atiduodame, tuo gražiau spindi Kalėdų medis“, – po pirmojo vakaro pasirodymo sakė atlikėja Neda, kuri priminė, kad per kiekvienas didžiąsias metų šventes labiausiai pasiilgstame paprasčiausios žmogiškos šilumos.

Pasitikite Kalėdas kartu su TV3, o nespėję pamatyti šventinės transliacijos šeštadienį, vis dar galite tai padaryti čia: https://bit.ly/3E5F7ve !


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: