Kauno policija ieško asmens, nusprendusio paauklėti nepilnametes

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atlieka tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kuomet liepos 12 d. apie 22.30 val. Kaune, Jonavos gatvės pėsčiųjų ir dviračių take, nenustatytas vyras, pasipiktinęs, kad nepilnametės su motorine transporto priemone prieš tai važiavo dviračių taku, tyčia nulaužė motorolerio veidrodėlį ir numetė jį nuo tilto.

Nulaužęs ir kitą veidrodėlį, bandė jį mesti į nepilnametę, taip pat grasino nuo tilto numesti ir motorolerį. Nuotraukoje užfiksuotas vyras, galintis turėti tyrimui svarbios informacijos. 

Gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskrities VPK Nemuno policijos komisariatą telefonu  8 700 65 093 arba rašyti el. p. ruta.miseviciene@policija.lt.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nemuno policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo sk. prokurorai.

Kauno policijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: