Kazitiškio bendruomenė įgyvendino projektą

Baigiantis 2021 metams Ignalinos rajono Kazitiškio kaimo bendruomenė džiaugiasi, kad visiems kartu pavyko sėkmingai įgyvendinti projektą „Atrask kultūros paveldą Kazitiškio kaime“.

Projektas finansuotas pagal Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano 1.1.4 priemonę  „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Jam įgyvendinti skirta 510,00 eurų. Projektu siekta pasitelkus vietos bendruomenės narius didinti Kazitiškio krašte esančio kultūros paveldo prieinamumą, informacijos sklaidą ir jos išsaugojimą.

Panaudojus skirtas lėšas buvo įrengti 4 informaciniai stendai prie Šv. vyskupo Stanislovo bažnyčios, parke, prie buvusios Kazitiškio dvarvietės, prie parke augančio šimtamečio ąžuolo ir ritualinio akmens, smailiadugniu dubenėliu vadinamo. Stenduose pateiktos nuotraukos ir išsami informacija apie šiuos kultūros paveldo objektus.

Prasmingas darbas tikrai bus įvertintas ir vietos žmonių, ir svečių, kurie galės sužinoti, kuo įdomus ir savitas šis kaimas, o taip pat pamatys, kad žmonės čia gerbia savo istoriją ir kultūros paveldą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: