Kklietkabelis.lt nuotr.

Keičiasi „7bet-Lietkabelis“ reguliariojo sezono namų rungtynių datos

Dėl Kauno „Žalgirio“ patekimo į Eurolygos atkrintamąsias varžybas buvo pakoreguotas likęs Betsafe-LKL reguliariojo sezono tvarkaraštis.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ artimiausias namų rungtynes, kaip numatyta anksčiau, žais balandžio 23 d. 19.10 val. su Prienų „Labas Gas“.

Balandžio 30 d. turėjusios vykti rungtynės su Kauno „Žalgiriu“ gali būti perkeltos į gegužės 7 arba 9 d., priklausomai nuo kauniečių serijos su „Barcelona“ rezultato. Jeigu serijoje prireiks visų penkerių rungtynių, „7bet-Lietkabelio“ ir „Žalgirio“ dvikova Panevėžyje vyks gegužės 7 d., o jei trijų arba ketverių rungtynių – gegužės 9 d.

Gegužės 8 d. namuose turėjęs vykti mačas su Pasvalio „Pieno Žvaigždėmis“ atkeltas į gegužės 5 d. 18.15 val.

Norintys susigrąžinti pinigus už bilietus kviečiami užpildyti pinigų grąžinimo prašymo formą, kurią rasite www.ticketmarket.lt apatiniame meniu „TM bilietų grąžinimo prašymas“ arba Kalnapilio arenose kasoje (antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 iki 19 val., balandžio 23 d. nuo 17.10 val. iki 19.10 val.). Bilietai į rungtynes su „Pieno Žvaigždėmis“ gali būti grąžinami iki balandžio 24 d., į rungtynes su „Žalgiriu“ – iki gegužės 6 d.

Taip pat pasikeitė ir dviejų išvykos rungtynių datos: mačas Šiauliuose vyks balandžio 27 d. (vietoje balandžio 26 d.), o dvikova Palangoje su „Gargždais“ – gegužės 2 d. (vietoje gegužės 3 d.).

Likusių reguliariojo sezono rungtynių tvarkaraštis:

Balandžio 23 d. 19.10 val. Panevėžyje su Prienų „Labas Gas“

Balandžio 27 d. 19.00 val. Šiauliuose su „Šiauliais“

Gegužės 2 d. 18.30 val. Palangoje su „Gargždais“

Gegužės 5 d. 18.15 val. Panevėžyje su „Pieno Žvaigždėmis“

Gegužės 7 arba 9 d. Panevėžyje su „Žalgiriu“

Kklietkabelis.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: