Sigito Dasčioro nuotr.

Keistuolių teatras ir šmaikštusis „Raulas keliauninkas“ atvyksta į Panevėžį!

Keistuolių teatras kviečia visus, išsiilgusius kandaus ir užkrečiančio lietuviško humoro, į spektaklį „Raulas keliauninkas“. Renginys įvyks lapkričio 8 dieną 18 valandą Panevėžio muzikiniame teatre.

Įkvėpti Kazio Binkio satyrinės poemos, žaismingo literatūros klasiko eiliavimo, pasitelkdami savąjį jaunatvišką polėkį, teatro jauniausiosios kartos aktoriai istoriją pasakoja šmaikščiai, energingai ir negailėdami gero žiupsnio sveikos ironijos. Poetizuota Lietuvos kaimo bernioko Raulo, iškeliavusio ieškoti laimės į pačią Braziliją, istorija su netikėtais siužeto vingiais kiekvieną privers iki ašarų pasijuokti, susimąstyti apie amžinąją tiesą: kad ir kokia skalsi atrodytų duona svetur, savas kraštas – pats brangiausias. „Raulas keliauninkas“ –  net didžiausią bambeklį gera nuotaika užkrečiantis spektaklis, skirtas kiekvienam – „čia ir svetur gyvenančiam, teatru besibodinčiam ir jį mylinčiam, augančiam ir jau užaugusiam“, – sako jo kūrėjai.

Daugkartinio Auksinio scenos kryžiaus laureato Aido Giniočio režisuotame spektaklyje vaidina Aistė Šeštokaitė, Diana Kamarauskaitė, Džiugas Širvys, Gintautas Ulmis, Lukas Auksoraitis, Lyja Maknavičiūtė.

Bilietus įsigyti galite: https://bilietai.keistuoliai.lt/event/37 ir kultūros paso svetainėje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: