Laidos vedėjas Pašilių Stumbryne

Keliaujame po Lietuvą: TOP 7 vietos Panevėžyje, kurios privers apie miestą pakeisti nuomonę

Šiais metais TV3 kelionių laida „Sveiki atvykę“ lankosi ne tik mažesniuose šalies miesteliuose, bet ir didmiesčiuose. Kelionių žurnalistas bei laidos vedėjas Žygimantas Barysas-Žygis neseniai aplankė Kauną, o šią savaitę vyks į 5-ąjį pagal dydį miestą Panevėžį.

Ką laidos komanda siūlo aplankyti Panevėžyje?

  1. Senvagė Panevėžyje. Turbūt daugiausiai panevėžiečių ir miesto svečių sutraukianti vieta. Čia, vaizdingoje pakrantėje, žmonės sportuoja, ilsisi, vaikščioja bei pramogauja. Patogu, kad objektas – pačiame miesto centre, tad šalia galima rasti daug kavinių ar kitų lankytinų objektų.
  2. Panevėžio Juozo Miltinio Dramos teatras. Kaip sako vietiniai, jei buvai Panevėžyje, bet nesilankei Miltinio teatre, kitą kartą gali čia nė nevažiuoti. Būtent todėl laidos kūrybinė komanda žada nepraleisti progos pamatyti neseniai už 4 milijonus eurų atnaujinto įspūdingo teatro. Čia ekskursijai laidos vedėją Žygį pakvies aktorius Laimutis Sėdžius.
  3. Sentimentus kelianti valgykla. Vos prieš mėnesį veiklus panevėžietis Laimis Paulavičius su mama buvusioje autokompresorių gamykloje įkūrė sentimentus keliančią valgyklą. Joje – senieji patiekalai, kuriuos kai kurie valgydavo jaunystėje. Veiklūs miestiečiai sukasi dideliais tempais, todėl ir eilės prie valgyklos yra išties nemenkos, tačiau laukti – tikrai verta!
  4. „Mergaičių SPA“. Tai – kitokia vieta atšvęsti gimtadienius ar kitas šventes paauglėms. Čia jos gali pasimėgauti visais SPA teikiamais malonumais – šventės metu joms padaromos laikinos tatuiruotės, atpalaiduojančios rankų ir kojų vonelės, šukuosenos bei makiažai. Paprastai tokia šventė tęsiasi 3 valandas, o kartais net ir tiek per mažai – juk tiek daug visko galima išbandyti! Pavyzdžiui, grožio procedūrų metu, galima žaisti šachmatais ar išbandyti įvairius stalo žaidimus. O kur dar kiti svarbūs gimtadienio akcentai: užkandžiai, gaivieji gėrimai, žvakučių pūtimas ir torto skanavimas!
  5. Bistrampolio dvaras. Tai vieta, kuri yra vos keliasdešimt minučių nuo Panevėžio. Vieni čia atvyksta pernakvoti įspūdinguose kambariuose, atšvęsti asmeninės šventės, kiti skuba į restoraną gardžių patiekalų, į muzikos festivalius ir kitus renginius, kurie nuolatos organizuojami. O mažieji itin mėgsta mini zoologijos sodą, kuriame ir ožkos, ir alpakos, ir kiti gyvūnai, kuriuos galima paglostyti bei pamaitinti.
  6. Krekenavos regioninis parkas ir apžvalgos bokštas. Lietuviai itin mėgsta apžvalgos bokštus, tad nenuostabu, kad toks randamas ir Krekenavoje. Iš regioniniame parke stūksančio bokšto atsiveria įspūdingas vaizdas į vietos grožybes. Be to, lankytojų centre įkurta ekspozicija, kuri supažindina su vietos flora, fauna, pasakoja kraštui aktualias istorijas ir pristato iš šio krašto kilusius šviesuolius.
  7. Jei norite išvysti ne vieną, o kelias dešimtis Lietuvos galiūnų stumbrų, tuomet jums reikėtų apsilankyti šalia Krekenavos esančiame Stumbryne. Daugiau nei 50 metų gyvuojančiame Pašilių stumbryne 50 ha teritoriją dalijasi 29 stumbrai, kurių gyvenimą galite stebėti iš specialiai tam sukurtos regyklos. Beje, apsilankymas stumbryne nemokamas!

Daugiau Panevėžio krašto įdomybių – laidoje „Sveiki atvykę“, šeštadienį, 11 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: