Muitinės kriminalinės tarnybos nuotr.

Kena: vagone su pieno miltelių kroviniu iš Baltarusijos muitininkai aptiko kontrabandą

Antradienio rytą Kenos geležinkelio posto muitinės pareigūnai, tikrindami iš Baltarusijos atvažiavusį traukinį, viename iš konteinerių aptiko 24 dėžes su nelegaliomis baltarusiškomis cigaretėmis.

Oficiali deklaruota, kad konteineryje turėjo būti 25 tonos pieno miltelių iš Baltarusijos. Tačiau apie 9 val. ryto pradėję tikrinimą ir atvėrę konteinerį, muitinės pareigūnai išvydo ant maišų su legaliu kroviniu sumestas kontrabandinių cigarečių dėžes.

Iš viso rasta 12 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių „Minsk Superslims“ ir „NZ Gold“. Nelegalių rūkalų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau, nei 43 tūkst. eurų.

Kontrabandinės cigaretės buvo sulaikytos. Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje dėl šios kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Tai jau devintas cigarečių kontrabandos traukiniuose sulaikymas Lietuvos muitinėje šiemet. Nelegalūs rūkalai, aptikti geležinkelio transporte, sudaro apie trečdalį. visų 2022 m. cigarečių kontrabandos sulaikymų.

Muitinės kriminalinės tarnybos inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: