Kerinti gyvenimo istorija: Diana Levecka mados dyva paliesta šviesos

Mados stilistė Diana Levecka –  mergina, besidominti mados iššūkiais.  Savo pašaukimą kurti  rūbų modelius atradusi  dar vaikystėje. Šiandien mergina atvira: šis pasirinkimas tapo jai gražiausiu gyvenimo nuotykiu, kuris padovanojo galimybę dirbti mados pasaulyje.

Ryžtinga, veikli ir gerą mados jausmą turinti mergina šiandien sutiko pasidalinti su mūsų skaitytojais savo gyvenimo istorija, kuri, kaip tikimasi, gali tapti įkvėpimo šaltiniu visiems, ieškantiems savo stiliaus. Kerinti gyvenimo istorija nepaliks jūsų abejingų.

Nuo ko prasidėjo jūsų kelias į madą?

Manau tai perėjo nuo mano mamos. Ji yra siuvėja dėl to nuo vaikystęs buvau puošiama gražiomis suknelėmis. Mama mane išmokė siūti. 11 metų pradėjau siūti drabužėlius lėlytėms „barbėms“. Mokyklos laikais jau mėgdavau išsiskirti, skaičiau madingus žurnalus visad bėgau paskui trendus.

10 klasėje supratau, kad savo gyvenimą sieti su mada. Pradėjau lankyti piešimo būrelius tam, kad galėčiau įstoti į VDK, mados dizainą. Šiuo metu baigiau 2 kursą. Dirbu su tekstile, laisva laika organizuoju fotosesijas, kaip pradedančioji stilistė paruošiu modelį, mėgstu kurti neįprastus ir originalius įvaizdžius. Taip pat bandau save atrasti ir modelio sferoje.

Jus žavi tvari mada, kodėl ji jums svarbi?

Taip žaviuosi tvaria mada, mėgstu iš pagamintų drabužių sukurti kažką neįprasto. Mano manymu, jeigu tinkamai prižiūrėsi audinį jis ilgiau tarnaus. Aš nemėgstu išmesti drabužių ir visada jiems duodu antra šansą, stengiuosi perdaryti senus rūbus į naujus madingus drabužius arba atiduodu nepasiturinčioms šeimoms.

Ar jaučiatės, atradusi savo gyvenimo tikslą madoje?

Kol kas dar ne. Dar liko vieni mokslo metai. Šiuo metu ieškau projektų kur galėčiau dalintis savo idėjomis, komunikuoti ir semtis žinių. Dabar bendradarbiauju su Glamelija, atstovauju juos kaip stilistė bei modelis. Manau, dėka jų nuoširdumo, daug ką galėčiau pasiekti bendraudama su tokiais profesionalais, kurie gerai atlieka savo darbą.

Kokios yra madingo žmogaus taisyklės?

Būti savimi, priimti save tokį koks esi. Nes tik žmogaus atvirumas, nuoširdumas parodo žmogaus madingas savybės, o drabužiai tik papuošia žmogaus grožį.

Jei kas jūsų paklaustų kas esi? Kaip save pristatytumėte?

Kol kas negalėčiau tvirtai pasakyti, kad esu stilistė, dar turiu daug ko išmokti ir pabaigti mokslus. Šiuo metu galėčiau save pristatyti kaip pradedančioji stilistė.

Ko reikia, kad būtum stilingas ir madingas?

Kaip ir sakiau reikia būti savimi, rinktis tokius drabužius su kuriais jaučiatės konfortiškai, jaukiai. Stenkitės neapsunkinti savo įvaizdžio, atskirkite šventinius rūbus nuo kasdieninių. Rinkitės klasikinius drabužius kurie tarpusavyje galėtų derėti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: