Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-01-06

Keturi nuotykių ištroškę draugai su automobiliu už 80 eurų ryžosi kelionei į Europą

Keturi draugai – Domantas, Rytis, Rokas ir Aurimas – labai troško nuotykių. Adrenalino. Todėl už 80 eurų nusipirko automobilį „Opel“ ir išvažiavo į Europą. Tiesa, pradžiai draugai nusprendė nuvažiuoti bent iki Vilniaus, ir, jeigu pavyks, važiuoti toliau, o pirminis tikslas buvo Alpės. Kelionė buvo rizikinga, bet linksma, nes nežinai, kada sustos, sako ketveriukė. Draugų kelionė vyko vasarą, dienomis buvo karšta, todėl keliautojai važiavo naktimis, kad nekaistų „Opelio“ variklis.

„Negalėjome labai dideliais greičiais važinėti, mūsų maksimalus greitis buvo 90 km/val. Turėjome palaikyti stabilų greitį, kad neužkaistų variklis. Kalnuose buvo labai sudėtinga, buvo atvejų, kai teko kamščiuose tiesiog stabdyti mašiną, atidaryti kapotą ir žiūrėti, kas vyksta, važiuosime toliau, ar ne“, – LNK laidoje KK2 šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., pasakos vienas keliautojų Domantas.

Su 80 eurų kainavusiu opeliu Domantas, Rytis, Rokas ir Aurimas nuvažiavo 3 tūkst. kilometrų. Apvažiavo Tatrus, bet iki Alpių nenuvažiavo, nes dėl pandemijos jų neįleido į Šveicariją. „Opelis“ atlaikė visus tris tūkstančius kilometrų. Neužkalė, nepavedė.

„Atvažiavę į bet kokią degalinę, stengdavomės palikti variklį įjungtą, o vakare visą laiką stengdavomės pastatyt mašiną kažkur ant kalno, kad automobilis nuriedėtų pats“, – šypsojosi Domantas.

Beje, eurotripą atlaikęs automobilis važiuoja ir dabar. Tik draugai jį perdarė. Nuo šiol „Opeliui“ nebereikia dyzelino – jis važiuoja rapsų aliejumi!

„Sėdint automobilyje, atrodo, kad mama gale kepa blynus“, – juokėsi kitas keliautojas Rytis.  

Kad būtų smagu, nebūtinai reikia pinigų, reikia nuotaikos ir išprotėjusių draugų – šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., konstatuos LNK laida KK2.  


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: