Lietuvos naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSNusikaltimai ir nelaimės

Ketvirtadienį eismo įvykiuose sužeista 14 žmonių

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, ketvirtadienį, lapkričio 7 d., policija užregistravo 84 eismo įvykius, įvykusius mūsų šalies keliuose. Įvyko 10 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo 14 žmonių, tarp sužeistųjų 2 nepilnamečiai, 12-metis dviratininkas, sužeistas susidūrimo su automobiliu metu magistraliniame kelyje Šiauliai–Palanga, ir 16-metis pėsčiasis, ant kurio visuomeninio transporto sustojimo stotelėje užvažiavo paspirtuką vairavęs asmuo.

Per parą žmonės nukentėjo įvykus 4 susidūrimams, automobiliams įvažiavus į priešpriešinio eismo juostą (sužeisti 6 žmonės), taip pat vairuotojui nepasirinkus saugaus važiavimo greičio ir atsitrenkus į priekyje važiavusį automobilį. Viena pėsčioji buvo sužeista pėsčiųjų perėjoje. Staigiai stabdant maršrutiniam autobusui, susižalojo 3 autobuso keleiviai.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia visų eismo dalyvių dėmesį, kad savitarpio pagarba ir atsargumas yra saugaus dalyvavimo eisme pagrindas, o dėmesingas dalyvavimas eisme padės saugiai pasiekti kelionės tikslą ir išvengti skaudžių įvykių kelyje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close