Ketvirtadienį eismo įvykiuose sužeista 14 žmonių

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, ketvirtadienį, lapkričio 7 d., policija užregistravo 84 eismo įvykius, įvykusius mūsų šalies keliuose. Įvyko 10 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo 14 žmonių, tarp sužeistųjų 2 nepilnamečiai, 12-metis dviratininkas, sužeistas susidūrimo su automobiliu metu magistraliniame kelyje Šiauliai–Palanga, ir 16-metis pėsčiasis, ant kurio visuomeninio transporto sustojimo stotelėje užvažiavo paspirtuką vairavęs asmuo.

Per parą žmonės nukentėjo įvykus 4 susidūrimams, automobiliams įvažiavus į priešpriešinio eismo juostą (sužeisti 6 žmonės), taip pat vairuotojui nepasirinkus saugaus važiavimo greičio ir atsitrenkus į priekyje važiavusį automobilį. Viena pėsčioji buvo sužeista pėsčiųjų perėjoje. Staigiai stabdant maršrutiniam autobusui, susižalojo 3 autobuso keleiviai.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia visų eismo dalyvių dėmesį, kad savitarpio pagarba ir atsargumas yra saugaus dalyvavimo eisme pagrindas, o dėmesingas dalyvavimas eisme padės saugiai pasiekti kelionės tikslą ir išvengti skaudžių įvykių kelyje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: