Ketvirtadienį eismo įvykiuose sužeisti 24 žmonės

Birželio 3 dieną, ketvirtadienį, pirminiais duomenimis, 17-oje eismo įvykių sužeisti 24 žmonės, tarp jų – 8 nepilnamečiai (5 keleiviai, 1 dviračio ir 1 elektrinio paspirtuko vairuotojai, 15-metis paauglys, vairavęs lengvąjį automobilį). Viename įvykyje (Kretingos r.) nukentėjo 4 asmenys, kitame (Kauno r.) – 3, po 2 žmones – 2-uose įvykiuose (Palangoje ir Jurbarko r.). Transporto priemonių susidūrimų atvejų – 10 atvejų, nuvažiavimų nuo kelio – 3, užvažiavimų ant pėsčiųjų – 1 (pėsčiųjų perėjoje Rokiškyje), susidūrimų su gyvūnu – 1 (Kauno r.). Dviračių vairuotojai pateko į 3 eismo įvykius (viename jų dalyvavo 2 mažametės, važiavusios elektriniais paspirtukais). Motociklų vairuotojai dalyvavo 2-uose įvykiuose. Miestuose – daugiau negu pusė įvykių (53 proc.): Vilniuje ir Kaune – po 3, Palangoje, Panevėžyje, Rokiškyje.

Popietę, Palangoje, magistraliniame kelyje A13 Klaipėda–Liepoja, krovininis automobilis „Scania“, kurio pusbriekabėje vežtas smėlis, atsitrenkė į kairėn sukti sustojusį praleisti priešpriešiais važiavusių transporto priemonių, automobilį „Nissan Note“, kurį vairavo 41 metų moteris. Po susidūrimo vilkikas apvirto ant šono. Nukentėjo jį vairavęs 27 metų vyras (paguldytas į ligoninę) ir lengvojo automobilio 7 metų keleivis.

Popietę, Radviliškio rajone, Linkaičių kaime, elektriniais paspirtukais viena šalia kitos važiavusios dvi 11 metų mergaitės, pirminias duomenimis, keitė važiavimo kryptį, susidūrė ir griuvo. Nukentėjo viena jų.

Po aštuntos vakaro, Vilniuje, dviračių take ant Vingio parko tilto, dviračiu važiuodamas 5 metų berniukas susidūrė su priešpriešine juosta važiavusiu kitu dviračiu, kurį vairavo 26-erių vyras. Nukentėjo mažametis eismo dalyvis.

Prieš devintą vakaro, Vilniaus rajone, Šilėnų kaime, žvyrkelio vingiuotoje nuokalnėje vairuojamo automobilio „Opel Corsa“ nesuvaldė 15 metų paauglys, neturintis teisės vairuoti transporto priemonių. Vingyje į dešinę, pirminiais duomenimis, automobilis ratais užvažiavo ant šlaito ir vertėsi. Nukentėjęs nepilnametis paguldytas į ligoninę.

Vakare (22 val.), Kretingos rajone, kelyje Vydmantai–Kretinga, automobilio „VW Passat“ nesuvaldė 20 metų vaikinas. Kelio vingyje į kairę automobilis nuslydo į griovį ir atsitrenkė į medį. Nukentėjo vairuotojas ir trys nepilnametės keleivės, 13 ir 14 metų mergaitės bei 16-metė paguldytos į ligoninę.

Po vienuoliktos vakaro, Kauno rajone, magistraliniame kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda, uostamiesčio kryptimi automobiliu „Kia Ceed“ važiavęs 26 metų vyras, persirikiuodamas iš pirmosios eismo juostos į antrąją, neišvengė susidūrimo su į kelią netikėtai įbėgusiu laukiniu gyvūnu (briedis nugaišo). Nukentėjo vairuotojas ir du keleiviai, 22-ejų vaikinas ir 26 metų moteris. Dar vienas keleivis, 18 metų vaikinas, pirminiais duomenimis, sužeidimų išvengė.

Per parą, pirminiais duomenimis, – 70 eismo įvykių, dėl neblaivių vairuotojų kaltės – 4 (Alytuje, Rokiškio r. (Kavoliškio k.), Trakų r. (Lentvaryje), Vilniaus r. (Riešėje)). Atvejų, kai transporto priemonės susidūrė su gyvūnais – 10 (Vilniuje ir Kaune, Alytaus, Kauno – 2 (1 – magistraliniame kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda), Kėdainių, Kupiškio, Panevėžio (magistraliniame kelyje A2 Vilnius–Panevėžys), Plungės ir Radviliškio rajonuose)).

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia visų dėmesį ir akcentuoja: dalyvavimas viešajame eisme – ne žaidimas ir ne pramogos, tai turime suvokti ir įsisąmoninti tiek suaugusieji, tiek nepilnamečiai. Kelyje elkimės protingai, neskubėkime, laikykimės Kelių eismo tasiyklių reikalavimų. Suaugusieji, rūpinkitės nepilnamečių saugumu ir į tai žiūrėkite atsakingai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: