Ketvirtadienį eismo įvykiuose sužeisti 6 žmonės

Vasario 20 d., ketvirtadienį, šalies keliuose eismo įvykiuose, pirminiais duomenimis, sužeisti 6 žmonės, tarp jų – 3 pėstieji. Esant šlapiai kelio dangai – 4 įvykiai. Į vieną įvykį pateko neblaivus vyras, važiavęs dviračiu. Per parą, pirminiais duomenimis, policija užregistravo 65 eismo įvykius.

Po dešimtos ryto Varėnos rajone, Norulių kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A4 Vilnius–Varėna–Gardinas, esant šlapiai kelio dangai (lijundra), į priekyje važiavusį ir sustojusį automobilį „Citroën Berlingo“, vairuojamą 55 metų Ukrainos piliečio, atsitrenkė krovininis automobilis „Renault Magnum“, kurį vairavo 52-ejų vyras. Nukentėjo ir į ligoninę nuvežtas pirmojo automobilio 52 metų keleivis.

2-uose įvykiuose Kaune lengvųjų automobilių pėsčiųjų perėjose kliudyti pėstieji, nukentėjo 49-erių ir 78-erių vyrai.

Po vidurdienio taip pat Kaune, Veiverių gatvėje, esant šlapiai kelio dangai, į automobilį „Toyota RAV4“, vairuojamą 40 metų vyro, atsitrenkė nuo šaligatvio į važiuojamąją dalį netikėtai dviračiu įvažiavęs vyras. Į ligoninę po įvykio nuvežtas šios transporto priemonės vairuotojas, neblaivus 46 metų vyras (nustatytas 1,87 promilės girtumas).

Pavakarę Panevėžio rajone, ties Berčiūnų gyvenviete, magistraliniame kelyje A9 Panevėžys–Šiauliai, sankryžoje į pagrindinį kelią motociklu „Skyjet“ sukęs 25 metų vyras susidūrė su „Opel“ markės automobiliu, vairuojamu 28-erių moters. Nukentėjo dviratės transporto priemonės vairuotojas, jis paguldytas į ligoninę. Pirminiais duomenimis, vyras teisės vairuoti neturi.

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo eismo dalyvių būti drausmingiems, neskubėti, atsižvelgti į meteorologines ir važiavimo sąlygas.

Vairuotojai, važiuokite tik saugiu greičiu, būkite atidūs prieš pėsčiųjų perėjas, išvažiuodami iš šalutinio kelio, lenkdami, važiuodami miškingomis vietovėmis.

Pėstieji, į važiuojamąją kelio dalį galite įžengti tik tada, kai esate įsitikinę savo saugumu. Eidami per važiuojamąją kelio dalį dėmesį sutelkite į aplinkos ir eismo situacijos stebėjimą. Tamsiuoju paros metu, esant blogam matomumui, neapšviestuose keliuose turėkite su savimi ir naudokite šviesą atspindinčius elementus (prožektorių, šviečiantį žibintą, atšvaitą (-us), ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais), kad Jus iš anksto galėtų pastebėti transporto priemonių vairuotojai.

Saugodami save ir rūpindamiesi kitais, galime kurti saugią aplinką mums visiems, dalyvaujantiems viešajame eisme.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: