Ketvirtadienį Panevėžio gyventojai kviečiami skiepytis „Janssen“ vakcina

Panevėžio miesto savivaldybė informuoja, kad šį ketvirtadienį, liepos 15 d., vakcinacijos centre nuo  koronaviruso bus galima pasiskiepyti „Janssen“ vakcina.

„Visi tikriausiai jau žinome, kad skiepijantis „Janssen“ vakcina užtenka vienos jos dozės. Tad gyventojai, kurie nori nuo COVID-19 ligos pasiskiepyti būtent šia vakcina, kviečiame ketvirtadienį atvykti į vakcinacijos centrą. Atkreipiame dėmesį, kad iš anksto registruotis neprivaloma, visas procesas vyks „gyvos eilės“ principu, tačiau jei visgi yra norinčių ateiti konkrečiu laiku, tuomet galima vakcinacijai registruotis tel. 1808 arba www.koronastop.lt“, – teigia Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Liepos 15 d. vakcinacijos centre gyventojai bus skiepijami kaip ir kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 20 val. Primename, kad vykstant skiepytis reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Dėl numatomos aukštos oro temperatūros rekomenduojama su savimi turėti geriamo vandens. Žmonėms, kurie iš anksto yra užsiregistravę vakcinacijai laukti bendroje eilėje nereikės, jie bus priimti pagal paskirtą laiką.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: