Ketvirtadienį sužeista 13 žmonių

Liepos 2 d., ketvirtadienį, pirminiais duomenimis, 12-oje eismo įvykių sužeista 13 žmonių, daugiausia – vairuotojų. 75 proc. įvykių – miestų gatvėse (Kaune – 4, Vilniuje – 2, Utenoje, Telšiuose, Ventoje). Per parą – 63 eismo įvykiai.

Ryte, po aštuntos, Kaune, T. Masiulio gatvėje, iš stotelės pradėjusio važiuoti troleibuso 56 metų vairuotojas buvo priverstas staigiai stabdyti, kadangi tuo metu iš antrosios eismo juostos į dešinę (degalinę) suko automobilis „Toyota Yaris“, vairuojamas 35 metų moters. Viešojo transporto salone pargriuvo 49 metų keleivė (nuvežta į ligoninę).

Ryte (prieš pusę devynių), Šilalės rajone, Trako kaime, kelių Upyna–Pagrybis–Kaltinėnai ir Kryžkalnis–Rietavas–Vėžaičiai sankryžoje, automobilis „VW Golf, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu krovininiu automobiliu „MAN TGA 26.410“, vairuojamu 57-erių vyro. Abi transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio. Nukentėjo lengvąjį automobilį vairavęs 90 metų vyras.

Po vienuoliktos ryto, Kaune, J. Basanavičiaus alėjoje, 48 metų vyras automobiliu „Toyota Prius“, iš kiemų teritorijos išvažiuodamas į kelią, susidūrė su šaligatviu iš dešinės pusės dviračiu važiavusiu garbaus amžiaus vyru. Nukentėjo ir greitosios medicinos pagalbos automobiliu į ligoninę pristatytas 81 metų vyras.

Pavakarę, Panevėžio rajone, Miežiškių miestelyje, kelyje Anykščiai–Troškūnai–Panevėžys, 23 metų vaikino vairuojamas automobilis „Volvo V50“ nepraleido jam iš kairės pagrindiniu keliu važiavusio „Toyota Corola“ ir su juo susidūrė. Šis automobilis nuvažiavo nuo kelio. Nukentėjo „Toyotos“ 68 metų vairuotojas ir 69 metų keleivė.

Prieš šeštą vakaro, Utenoje, Palijoniškio gatvėje, motociklas „Honda XL 600“ vingiuotoje nuokalnėje įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir atsitrenkė į važiavusį automobilį „Toyota Camry Solara“, vairuojamą 44 metų vyro. Sužeistas ir į ligoninę paguldytas dviratės transporto priemonės 35 metų vairuotojas.

Prieš septintą vakaro, Kretingos rajone, magistraliniame kelyje A11 Šiauliai–Palanga, į prie sankryžos sustojusio automobilio „Citroën C5“ priekabos galą atsitrenkė „BMW“ markės automobilis, vairuojamas neturinčio teisės vairuoti (ji atimta) 23 metų vaikino. Nukentėjo pirmojo automobilio 5 metų keleivė (paguldyta į ligoninę).

Vakare (23 val.), Vilniuje, Subačiaus gatvėje, pirminiais duomenimis, automobilis „Opel Signum“, vairuojamas nenustatyto asmens, vingyje įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą, kur susidūrė su greitosios medicinos pagalbos automobiliu „Renault Master“, vairuojamu 61 metų vyro. Nukentėjo medicinos pagalbos 24 metų darbuotoja.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: